Andrzej Piaseczny z programem w Meloradiu

16.04.2021 13:37

Meloradio wprowadza do ramówki nowy muzyczny program, którego gospodarzem będzie Andrzej Piaseczny. Program zatytułowany „50/50” po raz pierwszy pojawi się na antenie w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 i będzie trwał do 20:00.

Andrzej Piaseczny

Andrzej Piaseczny spotykał się będzie ze słuchaczami Meloradia w towarzystwie zaproszonych gości – między innymi artystów, którzy stworzyli dla niego piosenki na jego nową płytę „50/50”. Każdy odcinek programu przybliży słuchaczom osobę gościa - to, co gra mu w duszy - zawodowo i prywatnie - oraz mnóstwo ciekawych zdarzeń z historii polskiej
i światowej muzyki.

Jest mi niezmiernie miło, że będę mógł ucieszyć słuchaczy Meloradia - i siebie - spotkaniami z muzykami, których niesamowicie cenię” – mówi Andrzej Piaseczny.

„Bliskie są im różne muzyczne style i klimaty, ale wszyscy angażują mnóstwo emocji
w utwory, które tworzą. To wielkie szczęście, że podzielili się nimi ze mną, a ja będę mógł przekazać je dalej słuchaczom w moim programie w Meloradiu i na mojej nowej płycie. To chyba jeden z najprzyjemniejszych prezentów, jaki mogę sobie podarować w roku swoich 50-tych urodzin” – przyznaje artysta.

„Andrzej Piaseczny uosabia klasę i styl muzyczny, które niezmiennie podobają się naszym słuchaczom i które cenimy w Meloradiu. To wielka przyjemność, że dołącza do naszego zespołu i do grona wyjątkowych osobowości, które prowadzą swoje programy w naszej stacji” – komentuje Krystian Karwaszewski, dyrektor programowy i redaktor naczelny Meloradia.

Gościem premierowego odcinka programu „50/50” w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 będzie Kuba Badach.

Nowy program Andrzeja Piasecznego uzupełnia ofertę autorskich programów / podcastów, których można słuchać w Meloradiu. Swoje audycje prowadzą na antenie: Kayah (Tu i teraz, śr. 18:00), Kasia Sienkiewicz (Kwiaty Polskie, niedz. 18:00), Andrzej Sołtysik (As w kinie, pt., 18:00) oraz Wróżbita Maciej Skrzątek (Melomagia, pn., 18:00) .

Przeczytaj więcej