Coś miłego w Meloradiu

05.04.2018 13:38

W Meloradiu coś miłego może spotkać Cię w każdej chwili! Pokaż nam, jak słuchasz Meloradia i zdobądź atrakcyjne nagrody, dzięki którym słuchanie Meloradia będzie jeszcze przyjemniejsze.

Coś miłego w Meloradiu

fot. pixabay.com

Lista laureatów:

  • Poniedziałek (9.04)

Magdalena T.:

"Mela słucha Melo" Nasz 9-miesięczny Skarb uwielbia słuchać Melo przy wspólnych posiłkach, a potem tańczyć z mamą w rytm Melo muzyki.

magdalena
  • Wtorek (10.04)

Magdalena B.:

Przyszłe konserwatorki w trakcie zajęć z rzeźby słuchające Melo Radia z miski. Mimo że musimy sobie radzić w różnych sytuacjach, profesjonalny sprzęt jest niezbędny. Pozdrawiamy Gosiaczek, Pepa, Hackerwera, Natka, Marysia i Wiśnia ❤ #MeloToruń

Magdalena
  • Środa (11.04)

Filip G.:

Prosto z drzewa, parę metrów nad ziemią, przy wiosennych porządkach, pozdrawiają Filip i Marek! Meloradio umila prace w każdym miejscu i o każdym czasie! 

zdj
  • Czwartek (12.04)

Edyta W.:

Śniadanie tylko w wybornym towarzystwie-codziennie z Meloradio. Dzięki temu początek dnia dobrze nastraja i wyśmienicie smakuje. Pozdrawiam

edyta
  • Piątek (13.04)

Agnieszka K.:

Dzisiaj moja córka Angelika odebrała swoje pierwsze PRAWO JAZDY, więc postanowłlam jej zaufać i zaproponowałam jej fotel kierowcy w drodze do domu, a dla rozluźnienia atmosfery włączyłam MELORADIO.

agnieszka
  • Poniedziałek (16.04)

Agnieszka K.:

Oprócz dbania o zdrowe zęby naszych pacjentów, dbamy też o dobre samopoczucie.....oczywiście z Meloradio !!!

agnieszka
  • Wtorek (17.04)

Arkadiusz P.:

Meloradio słucham w drodze do pracy. Jak widać mój radioodtwarzacz nie chce odtwarzać innej stacji. Wszędzie melo-melo-melo-melo-melo-radio. I tak trzymać!

arkadiusz
  • Środa (18.04)

Magdalena M.:

Pisząc właśnie pracę naukową o stresie w pracy - duży nacisk kładę na aspekt przeciwdziałania jego powstawaniu czy działaniu; jako jeden z najlepszych sposobów radzenia sobie wymieniam właściwe otoczenie, towarzystwo, atmosferę. Oczywiście - sama się do tych zaleceń stosuję - to Meloradio tworzy dookoła właściwą atmosferę, która motywuje, inspiruje a kiedy trzeba - odpręża :)

Magdalena
  • Czwartek (19.04)

Wioletta P.:

Codziennie w moim Warsztaciku słucham Meloradia. Idealnie uprzyjemnia mi pracę przy malowaniu i tapicerowaniu mebli. Sprzyja kreatywnej artystycznej pracy, wycisza, uspokaja, nastraja :)

wioletta
  • Piątek (20.04)

Marta J.:

Porządki w domu ...Jestem w stanie je znieść tylko dzięki Wam.....Tylko jak śpiewam to wszyscy dziwnie na mnie patrzą ....Ciekawe czemu :)

marta
Przeczytaj więcej