Kasia Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni z autorskim programem w Meloradiu

05.03.2021 12:15

Kasia Sienkiewicz, wokalistka popularnego zespołu Kwiat Jabłoni, poprowadzi wiosną swój autorski program w Meloradiu, zatytułowany „Kwiaty Polskie”, który zadebiutuje na antenie w niedzielę, 14 marca o 18:00.

Kwiaty polskie

- Nazwa „Kwiaty Polskie” nawiązuje po części do zespołu, w którym gram, jak również zdradza, co będzie tematem programu - mówi Kasia Sienkiewicz.

- Każdy odcinek będzie spotkaniem z polskimi muzykami młodego pokolenia. Tymi obecnymi na rynku od dłuższego czasu, jak również z obiecującymi debiutantami. Bardzo cenię sobie delikatność i klimat muzyczny Meloradia. Cieszę się, że muzyka, którą zamierzam prezentować wraz z moimi gośćmi, będzie również jego częścią - dodaje Sienkiewicz.

- Kasia ma niesamowitą muzyczną wrażliwość i ogromną ciekawość tego, co tworzą polscy muzycy młodego pokolenia, którego przecież sama jest częścią. A ponieważ wielu z nich tworzy klimatyczną muzykę, która daje przyjemność słuchania i muzyczny oddech, dlatego zdecydowaliśmy szerzej pokazywać ją w Meloradiu, w nowym programie – mówi Krystian Karwaszewski, dyrektor programowy i redaktor naczelny Meloradia.

Gościem pierwszego odcinka programu w niedzielę, 14 marca o 18:00 będzie Daria Zawiałow.