Koncertowa Wiosna w Meloradiu

11.04.2018 12:30

To będzie prawdziwie koncertowa wiosna w Meloradiu! W kwietniu i maju będziecie mogli wygrać bilety na występy Jamesa Blunta, Bryana Adamsa i Bobbyego McFerrina.

James Blunt, Bryan Adams, Bobby McFerrin

fot. Wojciech Strozyk/REPORTER/wcrART/face to face/EAST NEWS/ons.pl

W Meloradiu zawsze może spotkać Cię coś miłego. Tym razem mamy coś dla tych, którzy uwielbiają koncerty. Już od 16 kwietnia będziecie mogli wygrać zaproszenia na występy trzech znakomitych artystów, których utwory możecie usłyszeć w Meloradiu. Będą to bilety na następujące wydarzenia:

  • Bryan Adams - 5 maja 2018 roku, Hala Torwar w Warszawie

Artysta zagra w ramach trasy „The Ultimate Tour”. Będzie promował album „Ultimate”, który ukazał się 3 listopada 2017 roku. Na jego koncercie z pewnością nie zabraknie takich przebojów jak: „Everything I Do I Do It For You”, „Heaven”, „Please Forgive Me” czy „All for Love”, a także nowych kompozycji: „Ultimate Love” i „Please Stay”. 

  • James Blunt - 12 maja 2018 roku, Hala Torwar w Warszawie

Muzyk ma na koncie dwie nagrody Brit Awards, dwie statuetki MTV Video Music Awards oraz dwie Ivor Novello Awards. Pięciokrotnie był nominowany do nagrody Grammy. Na jego koncercie na pewno usłyszymy utwory: „You're Beautiful”, „Goodbye My Lover” czy „Bonfire Heart” oraz piosenki z jego ostatniej płyty „The Afterlove”, która ukazała się w marcu 2017 roku.

  • Bobby McFerrin - 13 maja 2018 roku, Arena Ursynów w Warszawie

McFerrin zaśpiewa razem z dwoma członkami swojej grupy wokalnej a capella Voicestra: tenorem i wokalnym perkusistą Davidem Wormem i basem Joeyem Blakem. Artyści razem poprowadzą Circlesongs, utwory chóralne spontanicznie komponowane co wieczór i śpiewane przez 12-głosowy zespół miejscowych śpiewaków, a czasami przez całą widownię. 

Słuchajcie uważnie Meloradia i zdobądź bilety na koncertową wiosnę!

Przeczytaj więcej