Meloradio i Fundacja Radia ZET w Centrum Zdrowia Dziecka

19.05.2021 15:14

We wtorek (18.05) przedstawiciele Meloradia i Fundacji Radia ZET odwiedzili Centrum Zdrowia Dziecka, chcąc sprawić odrobinę radości najmłodszym pacjentom. Dzięki uprzejmości Wydawnictwa Blue Butterfly przekazano kilkadziesiąt książek dla dzieci autorstwa Agnieszki Szyfter.

Meloradio i Fundacja Radia ZET w Centrum Zdrowia Dziecka

Instytut „Pomnik-Centrum Zdrowia Dziecka” (IPCZD) to jeden z największych szpitali pediatrycznych w Polsce, leczący najciężej chore dzieci z całego kraju. Fundacja Radia ZET współpracuje z nim od lat, ofiarując m.in. pomoc przy zakupie specjalistycznego sprzętu medycznego. Wielu jego pacjentów to podopieczni fundacji.

PHOTO-2021-05-18-15-53-13 (1)

Tym razem mali pacjenci Centrum Zdrowia Dziecka otrzymali pięknie ilustrowane książki dla dzieci i młodzieży autorstwa Agnieszki Szyfter - ilustratorki i malarki, która kilka lat temu porzuciła pracę w korporacjach i poświęciła się swoim pasjom: malowaniu oraz pisaniu książek dla dzieci. Konsultowane z psychologiem, oryginalne, nasycone ciepłem i wypełnione oryginalnymi ilustracjami - uczą empatii i zrozumienia rzeczywistości, jak również poszanowania i miłości do zwięrząt. Oprócz intrygujących i pouczających opowiadań zawierają gry i łamigłówki, które sprawiają, że na twarzy dziecka pojawia się uśmiech.

PHOTO-2021-05-18-15-53-13 (2)

Wkrótce te książki mogą być również Twoje (seria “Frida i przyjaciele”, “Poznaj alfabet i fajne zwierzaki” i “Prawdziwe historie o miłości”). Szczegóły niebawem w Meloradiu.

PHOTO-2021-05-18-15-53-13