Muzyczny relaks z Meloradiem

Odpoczynek jest na wagę złota i każdy z nas ma swoją

ulubioną formę regeneracji sił.

strike

Spacer, krótka drzemka albo po prostu zanurzenie się w ulubionym fotelu

w towarzystwie wyjątkowych utworów.Wybierz piosenkę, dzięki której się relaksujesz

i napisz nam, dlaczego właśnie jest to ten utwór.

Do wygrania głośniki bezprzewodowe, a najlepsze zgłoszenie przesłane w czasie

trwania konkursu zostanie nagrodzone fotelem masującym Massaggio Eccellente 2

od firmy Rest Lords o wartości katalogowej 9 970 zł!

nagroda-glowna-fotel-massaggio-eccellente-2

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2

Fotel masujący Massaggio Eccellente 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie najważniejsze i najpotrzebniejsze funkcje masażu z absolutnie pięknym designem. Szerokie możliwości fotela masującego zapewniają niesamowity relaks na wyciągnięcie ręki, o każdej porze, kiedy tylko pojawi się potrzeba odprężenia i rozluźnienia.

Fotel umożliwia masaż w najwygodniejszej pozycji, który rozluźnia mięśnie i stawy. SL-shape fotela pozwala na wykonanie masażu w zakresie od szyi aż po pośladki. W czasie masażu ciało jest niezwykle przyjemnie ogrzewane promieniami podczerwonymi, a dodatkowa opcja masażu poduszkami powietrznymi pobudza krążenie krwi, a także w kojący sposób masuje łydki.

 

Rest Lords na rynku foteli masujących działa już od 2009 roku. W Polsce firma jest wyłącznym dystrybutorem czołowych marek - pierwszej na świecie marki foteli masujących Fujiiryoki, hiszpańskiej marki oferującej fotel masujący z pełną personalizacją Keyton oraz marki własnej - Massaggio.

Każdy model, który pojawia się w ofercie Rest Lords jest najpierw wnikliwie testowany, by w następnej kolejności mógł znaleźć się w ofercie kierowanej do Klientów firmy.

Rest Lords dokłada wszelkich starań, by tak wyselekcjonowana oferta, którą tworzy, bazując na eksperckiej wiedzy i z pełnym zaangażowaniem, ułatwiała świadomy wybór idealnego fotelu masującego.

Bo to fotel masujący ma pasować do oczekiwań Klienta, a nie odwrotnie. I kupując fotel masujący, warto pamiętać, że to właśnie w Rest Lords liczy się tylko Twoje dobre samopoczucie.

sekcja-o-nas-rest-lords
share-1

Spodobała Ci się akcja?

Poinformuj o akcji swoich znajomych i przyjaciół

oraz polub nasz fanpage na Facebooku!