Nowy program na antenie Meloradia

Nowy program 5O/5O

ZAPRASZA ANDRZEJ PIASECZNY

interline

Czwartek, godzina 18:00

Premiera – 22 kwietnia!

Jeden z najpopularniejszych polskich artystów skończył 50. lat.  Z tej okazji wydał nową płytę, a także postanowił wcielić się w niecodzienną rolę.

Już 22 kwietnia usiądzie przed radiowym mikrofonem Meloradia, jako prowadzący swój własny, autorski program „50/50”, w którym będzie spotykał się ze słuchaczami w towarzystwie zaproszonych gości - między innymi artystów, którzy razem z nim stworzyli płytę "50/50". Każdy odcinek programu przybliży słuchaczom osobę gościa - to, co gra mu w duszy - zawodowo i prywatnie - oraz mnóstwo ciekawych zdarzeń z historii polskiej i światowej muzyki. W audycji nie zabraknie zabawnych historii i ciekawych anegdot, powrotów do najpiękniejszych (nie tylko) muzycznych wspomnień.

Gościem premierowego odcinka programu „50/50” w czwartek, 22 kwietnia o 18:00 będzie Kuba Badach.

Program „50/50” Andrzeja Piasecznego w Meloradiu w każdy czwartek od 18:00 do 20:00.

Podcasty

fotografia-piasek

7 maja ukaże się jego nowy album zatytułowany „50/50”. Piosenki na płytę stworzyli dla niego przyjaciele i ulubieni artyści: Kayah, Mrozu, Adam Sztaba, Jarecki, Kuba Badach, Paulina Przybysz, Michał Fox Król, Majka Jeżowska i Tomasz Organek. Ten album to swoisty prezent i niespodzianka; które dla swoich fanów - i dla siebie - przygotował Andrzej Piaseczny.

Podziel się

Spodobał Ci się program 50/50? Polub naszą akcję na Facebooku i poinformuj
o niej swoich znajomych i przyjaciół!