Tęsknię za biurem

Tęsknię za biurem

Dla wielu z nas minął już ponad rok od ostatniej wizyty w biurze. Praca zdalna ma z pewnością swoje plusy, jednak wielu z nas tęskni za codziennymi zawodowymi kontaktami.

Jeśli tęsknisz za biurem, napisz nam, za czym najbardziej?

Najoryginalniejsze odpowiedzi nagrodzimy ekspresami, zapasem kawy oraz kubkiem Meloradia!

Przygotowaliśmy też pakiety nagród pocieszenia w postaci zapasów kawy oraz kubka Meloradia. Szczegóły w regulaminie konkursu.

Etap zgłoszeniowy zakończony

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia!

 

Globalworth to czołowy inwestor biurowy w Europie Środkowo-Wschodniej. Globalworth kupuje, buduje oraz bezpośrednio zarządza wysokiej jakości nieruchomościami biurowymi, a także obiektami magazynowo-przemysłowymi znajdującymi się w najlepszych lokalizacjach, dzięki czemu uzyskuje stabilne dochody z wynajmu powierzchni prestiżowym najemcom z całego świata.

Firma jest obecna w Polsce i Rumunii. W Polsce Globalworth w swoim portfolio posiada wiele rozpoznawalnych nieruchomości m.in. w Warszawie – Halę Koszyki, biurowiec Warsaw Trade Tower, biurowce Lumen i Skylight przy Złotych Tarasach czy biurowiec Spektrum Tower. Firma w Polsce posiada 22 projekty o łącznej powierzchni ponad 600 tys. mkw. – w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Gdańsku i Łodzi.

Więcej o działaniach Globalworth przeczytasz tutaj