Weekend w Hotelu Żubrówka**** ze SPA w Białowieży

03.09.2018 14:47
Weekend w Hotelu Żubrówka**** ze SPA w Białowieży

Hotel Żubrówka**** Białowieża to jeden z niewielu obiektów w Polsce, który łączy najwyższy standard oferowanych usług ze wspaniałym położeniem. Goście korzystając z komfortowych warunków pracy i wypoczynku, mają również niepowtarzalną możliwość kontaktu z nieskazitelną przyrodą Białowieskiego Parku Narodowego. A wszystko to dzięki lokalizacji w Białowieży – uroczej miejscowości w północno-wschodniej Polsce, będącej oazą ciszy i spokoju. Można powiedzieć: inny świat – świat, w którym czas się zatrzymał, świat znajdujący się z dala od zgiełku głównych traktów, a jednocześnie zaledwie 250 km od Warszawy.

Żubry - KONIECZNIE

Wyjątkową atmosferę hotelu buduje nie tylko jego otoczenie, wnętrza, proponowane atrakcje, profesjonalna obsługa, ale przede wszystkim coś, czego nie można dostać za żadne pieniądze – czyli niewymuszona, podlaska gościnność!

Spokój i cisza podczas długich spacerów. Wycieczki rowerowe bez zatrzymywania się na kilkunastu światłach stop! Do tego relaks  w hotelowym Centrum SPA lub na basenie. Chłodne wieczory, ale spędzane w jacuzzi zewnętrznym, mogą być tylko relaksujące... Koniec wakacji nie musi oznaczać zapomnienia o tym, co się wszystkim należy – o chwili wytchnienia  i spędzenia czasu w gronie najbliższych!

DSC_6303
Przeczytaj więcej