Top mobile
Zabierz Meloradio na wakacje

Zabierz Meloradio na wakacje

Zabawa zakończona. Dziękujemy za udział!

Lista laureatów:

Joanna zabrała Meloradio nad piękne, dzikie jezioro. W towarzystwie bezchmurnego nieba, ciepłego wiatru i śpiewu ptaków odpoczywa na supie w rytm najprzyjemniejszej muzyki na lato. Od dziś kolejne zdjęcia będzie uwieczniać aparatem do natychmiastowej fotografii, spakuje deskę w elegancką Melowalizkę, w której znajdzie również niebieski hamak do bujania się w rytm najprzyjemniejszej muzyki.

JOANNA

Kasia: Meloradio, to soundtrack życia naszej rodzinki, towarzyszycie nam codziennie! Tym razem jesteście z nami na rowerkach wodnych na jeziorze Ukiel w pięknym Olsztynie! Dzięki Wam jest jeszcze piękniej!

1

Patrycja zabrała Meloradio na basen pod chmurką. Najprzyjemniejsza muzyka tak wpadła w ucho sąsiadom, że wszyscy chcieli leżeć obok niej. Od dziś będzie mogła zaprosić ich do bujania się w rytm najprzyjemniejsze muzyki w niebieskim hamaku, wspólne zdjęcie wykona aparatem do natychmiastowej fotografii, a na na kolejny wyjazd spakuje się w elegancką melowazlikę.  

1

Paulina zabrała Meloradio do magicznego ogrodu, gdzie razem z mamą relaksuję się z maseczkami na twarzy i orzeźwiającą lemoniadą w rytm najprzyjemniejszej muzyki na lato. Od dziś kolejne zdjęcia będą uwieczniać aparatem do natychmiastowej fotografii, na wyjazdy spakują się w melowalizkę, do której włoży niebieski hamak.

ZABIERZ MELO NA WAKACJE

Maciej i jego córka Paulina postanowili zabrać Meloradio na wycieczkę skuterem.

1_Maciej

Ola zabrała Meloradio nad jezioro Reczynek w Ośnie Lubuskim.

Ola

Magdalena wraz z rodziną zabrała Meloradio prosto na najpiękniejszą plażę w Ustroniu Morskim. Razem wykopali w piasku duże serce i zrobili to fantastyczne zdjęcie! Następnym razem będą mogli zatrzymać te piękne wspomnienia robiąc zdjęcia aparatem do natychmiastowej fotografii, swoje stroje kąpielowe i ręczniki spakują do melowalizki, a zrelaksują się bujając się w niebieskim hamaku! 

ZABIERZ MELO NA WAKACJE -2

Katarzyna: Meloradio zawsze zabieramy ze sobą. Na babski wypad w góry, również. Najlepsze chwile to te, które dają nam szczęście i sprawiają, że zaczynamy latać. Zdjęcie w drodze na Słowację po lentylki.

ZABIERZ MELO NA WAKACJE (1)

Jagna zabrała Meloradio ze sobą do ogródka. Po ciężkiej pracy, łączy przyjemne z pożytecznym i odpoczywa w starej wanience, słuchając najprzyjemniejszej muzyki na lato! 

2(1)