Złote Myśli Mamy w Meloradiu

„Nie garb się, bo Ci tak zostanie”. „Nudzisz się? To posprzątaj pokój”.

”Skąd wiesz, że tego nie lubisz, jak nawet nie spróbowałaś?”

Brzmi znajomo?

Każda Mama miała swoje ulubione powiedzenia, które dziś możemy wspominać ze śmiechem!

Weź udział w naszym konkursie i dokończ zdanie:

moja mama zawsze powtarzała, że...i za to ją kocham!

Być może to właśnie Twoja odpowiedź sprawi, że wspólnie z Mamą z okazji jej Święta,

wybierzecie się na odpoczynek w wyjątkowym hotelu Platinum Mountain Hotel & SPA.

Do wygrania voucher o wartości 2000 zł na weekendowy pobyt

w Platinum Mountain Hotel & SPA w ramach pakietu

packshot

Konkurs zakończony.

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia!

 

logo-platinum-mountain
zdjecie-1

Miejsce, które tworzy #platynowechwile

W miejscu, gdzie alpejski design i sudecki styl idealnie komponuje się z nieskazitelną przyrodą i górskim krajobrazem. Gdzie subtelny luksus wyraża się w wyrafinowanej prostocie, a natura zachwyca niezakłóconym spokojem pod samym szczytem majestatycznej Szrenicy. Gdzie piękno nabiera głębszego znaczenia i rozkwita na dobre. W miejscu, które urzeka bogactwem smaków barwnej, aromatycznej kuchni. Komfortowy wypoczynek zyskuje perfekcyjną oprawę dzięki obsłudze dyskretnego, uważnego Zespołu, zaś chwile błogiego relaksu w strefie Wellness & SPA pozwalają uwolnić umysł i zapomnieć o codzienności. Platinum Mountain Hotel & SPA gwarantuje poczucie bliskiej, niekończącą się przyjemność bycia w Domu, z dala od Domu, gdzie perfekcja tworzy #platynowechwile w każdym detalu.

zdjecie-2

Twoje Miejsce, Twój Luksus

Położony w sercu malowniczych Karkonoszy, Platinum Mountain Hotel & SPA wpisuje się w nieskończony górski pejzaż swoim delikatnym drewnianym stylem alpejskiego resortu. Urokliwy krajobraz i harmonijna przyroda czynią to miejsce wyjątkowym. Hotel oferuje 147 pokoi w 5-gwiazdkowym standardzie, designerską restaurację Regionalne Talerze, która łączy kuchnię polską z kulinarną tradycją regionu, oraz klimatyczny Palladium Café & Lobby Bar. Przestrzeń hotelu o powierzchni 430 m2 jest idealnie przystosowana do organizacji przyjęć okolicznościowych i weselnych oraz spotkań integracyjno-biznesowych. Infrastruktura zewnętrzna resortu z zielonymi ogrodami na skraju lasu z zewnętrznym basenem i placem zabaw tworzy to miejsce idealnym na odpoczynek w gronie najbliższych. Doskonała lokalizacja obiektu, tuż pod szczytem Szrenicy, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego i kompleksu SkiArena Szrenica, czyni go pierwszym wyborem wśród turystów, rodzin i pasjonatów gór.

zdjecie-3

She. Bądź wierna. Sobie.

SHE. Bądź wierna. Sobie to autorski projekt skierowany do Pań, które cenią sobie luksus, jakość i komfort. W czasie pobytu hotel zapewnia luksusowe pokoje, indywidualna obsługa dedykowanego opiekuna marki, wysokiej jakości kosmetyki i niezapomniane kobiece #platynowechwile wypełnione wypoczynkiem oraz relaksem w trakcie luksusowych zabiegów SPA, a także wyborną kobiecą, lekką i przepełnioną aromatem kuchnię Lary Gessler. Pobyt w ramach pakietu to wyjątkowe i niezapomniane #platynowechwile specjalnie dla Pań.