Andrzejki w rytm przebojów lat 80' i 90'

25.11.2021 13:28
Andrzejki w rytm przebojów lat 80' i 90'

Antrakt Club to wyjątkowe miejsce znajdujące się w ścisłym centrum Łodzi, w okolicy ul. Piotrkowskiej oraz Manufaktury. Klub mieści się w zabytkowej, secesyjnej kamienicy, co wpływa na jego niebanalny charakter. Niezwykły klimat klubu podkreślają obrazy, które można nie tylko zobaczyć na ścianach, ale także na sitach i podłogach, a także eleganckie żyrandole, kryształowe kinkiety i lustra w stylowych, złotych ramach oraz kanapy w stylu Ludwika XIV.

To między innymi dlatego miejsce upodobali sobie dojrzali mieszkańcy Łodzi, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie zwłaszcza klimat muzyczny, który lawiruje w dźwiękach z lat 80' i 90'.

W najbliższy piątek (26 listopada) odbędzie się wyjątkowa, bo andrzejkowa noc w rytmach przebojów lat 80' i 90', która zostanie uświetniona niezwykłym spotkaniem z wróżką Martą. Tego wieczora na gości czeka być może dobra wróżba, ale też spotkanie z popularnymi Dj-ami. Po więcej informacji zapraszamy na fan page Antrakt Club na fecebooku: https://www.facebook.com/antraktclublodz