Charytatywny „Toruń Tribute to 60's Beat: East meets West” już 17 listopada

05.11.2018 13:11

Już 17 listopada na toruńskiej scenie artystycznej będzie miało miejsce jedno z najbardziej niezwykłych i wyczekiwanych wydarzeń muzycznych nadchodzącej jesieni!

Charytatywny „Toruń Tribute to 60's Beat: East meets West” już 17 listopada

„Tribute to” to cykl koncertów charytatywnych inspirowanych dokonaniami prekursorów i gwiazd rock’a oraz legend światowej sceny folkowej i bluesowej. Podczas każdego koncertu na scenie występować będzie kilkunastu muzyków, wśród nich zarówno ci znani już toruńskiej publiczności, jak i goście z zagranicy (min. Anglii, Stanów Zjednoczonych, Holandii i Irlandii), którzy wykonywać będą najbardziej znane i kultowe utwory wybranego artysty lub też jak w przypadku listopadowego koncertu, wielu artystów.

17 listopada - w sobotę - zapraszamy do Torunia na kolejny charytatywny koncert z serii "Tribute to...". Pierwszy koncert z cyklu miał miejsce 25 maja 2018 roku i cieszył się ogromną popularnością. 

Na drugim koncercie organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Nie dość, że można spędzić miło czas przy niesamowitych coverach z lat 60-tych, to cel jest bardzo szczytny. Całkowity dochód z biletów cegiełek w cenie 10 złotych, a także udział w losowaniu licznych nagród w całości zasilą konto Hospicjum dla dzieci „Nadzieja” w Toruniu.

Listopadowy koncert - „Toruń Tribute to 60's Beat: East meets West”, polegać będzie na podziale muzyków na dwa zespoły - jeden z nich będzie grał muzykę Polską, drugi zaś muzykę zagraniczną. Podczas koncertu usłyszeć będzie można legendy światowego rocka lat 60, czyli między innymi: The Beatles, The Rolling Stones, The Kinks, The Who, przeciwko Polskiej czołówce Big Beatu - Czerwonym Gitarom, Skaldom, Breakoutowi, Niebiesko-Czarnym i wielu, wielu innym.

Druga edycja koncertu odbędzie się 17 listopada o godzinie 19.30 w toruńskim ImBEER Craft & Tapas, przy ul. Łaziennej 30.

Dołącz do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco:https://www.facebook.com/events/365448834194201/

Bilety wstępu (które są jednocześnie cegiełką charytatywną) za minimum 10 zł (można oczywiście przekazać więcej) są do nabycia w ImBeer Craft & Tapas - Łazienna 30, pod numerem telefonu 535 300 130 lub przed samym koncertem.

EVENT_COVER-01

Patronem radiowym imprezy jest Meloradio 92,8 fm.

Przeczytaj więcej