Charytatywny koncert dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu

22.05.2018 13:29

Już 25 maja tego roku, na toruńskiej scenie artystycznej będzie miało miejsce jedno z najbardziej niezwykłych i wyczekiwanych wydarzeń muzycznych nadchodzącego lata! „Tribute to” to cykl koncertów charytatywnych inspirowanych dokonaniami prekursorów i gwiazd rock’a oraz legend światowej sceny folkowej i bluesowej. Co roku na scenie występować będzie kilkunastu muzyków, wśród nich zarówno ci znani już toruńskiej publiczności, jak i goście z zagranicy, którzy wykonywać będą najbardziej znane i kultowe utwory wybranego go artysty.

Charytatywny koncert dla Hospicjum Nadzieja w Toruniu

Pierwszy z nich „Toruń Tribute to Neil Young” poświęcony będzie legendarnemu już kanadyjskiemu gitarzyście, wokaliście i kompozytorowi rockowemu. W swojej muzyce łączy poetyckie, filozofujące teksty piosenek oraz prostotę stylu. Autor takich przebojów, jak "Heart of Gold", "Helpless ", "Old Man", czy "Rockin' in a Free World".

Tym razem, na scenie zobaczyć będziemy mogli artystów z Polski, Anglii, Stanów Zjednoczonych, Holandii i Irlandii, a będą to Michalina Zwierzychowska, Aleksandra Sobczak, Piotr Koper, Zachary Mosakowski, Mateusz Jokuliński, Filip Figiel, Adam Majewski, Jacek Wilczyński, Paweł Jauer i Dawid Wydra, Tim Brombley, Paul Brennan, Mark Hoogslag oraz Tim Sanford.

Tegoroczna edycja koncertu odbędzie się 25 maja o godzinie 19.30 w toruńskim ImBEER Craft & Tapas, przy ul. Łaziennej 30.

Całkowity dochód z biletów cegiełek w cenie 10 złotych, a także udział w losowaniu licznych nagród zasilą konto Hospicjum dla dzieci „Nadzieja” w Toruniu.

Przeczytaj więcej