Dad's Day w Warszawie

14.06.2019 17:02

23 czerwca 2019 r. na stadionie lekkoatletycznym przy ul. Podskarbińskiej 14 odbędzie się II edycja imprezy o nazwie „Dad's Day". Wydarzenie organizowane przez zygzaki.com.pl oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy jest niepowtarzalną imprezą na skalę krajową. 

Dad's Day w Warszawie

Pomysłodawcy skoncentrowali się na dwóch ważnych elementach: Dniu Ojca oraz bieganiu. Dlatego w tym roku prócz głównego biegu o nazwie „II Bieg Super Taty" na dystansie 5 km i „II Biegu z Tatą" na 3 dystansach (200, 400, 800 m), odbędą się również sztafety rodzinne o nazwie „Bieg Sztafetowy".

Organizatorzy również chcą w tym dniu celebrować to święto i pokazywać młodym pokoleniom jak ważną osobą w życiu każdego dziecka jest Ojciec. Dlatego prócz biegów przygotowany zostanie piknik rodziny, podczas którego najmłodsi będą spędzać czas w sposób aktywny ze swoimi Tatusiami. Patronat nad tym wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka oraz Burmistrz Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy.

Tegoroczna edycja również łączy przekazanie obiektu, jakim jest stadion lekkoatletyczny przy ul. Podskarbińskiej 14. Obiekt ten przez wiele lat gościł największe imprezy lekkoatletyczne w kraju. Od niedawna obiektem zarządza Ośrodek Sportu i Rekreacji Dzielnicy Praga – Południe m.st. Warszawy przy ul. Siennickiej 40, który organizować będzie na tym obiekcie wiele sportowych wydarzeń. Dlatego już 23 czerwca w ramach II edycji Dad's Day odbędzie się lekkoatletyczny Dzień Dziecka. Ponad 250 dzieci weźmie udział w rywalizacji w wielu sportowych kategoriach.

Więcej informacji na fanpage: https://www.facebook.com/Dadsdayevent

DadsDay_1200x628

Zapisy

Rejestrować można się na dwa sposoby:

  • Drogą elektroniczną na stronie:
  • Osobiście w dniach 22 i 23 czerwca biurze zawodów, w siedzibie OSiR Praga – Południe m.st. Warszawy przy ulicy Siennickiej 40 przyjmowane będą zapisy osobiste, jeżeli wcześniej nie zostanie wyczerpana liczba zgłoszeń.

– II Bieg Super Taty https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4926

– II Bieg z Tatą – Biegi dla dzieci https://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4928

– Bieg Sztafetowy – Bieg Rodzinny https://online.datasport.pl/zapisy/sztafetabiegtaty2019/index.php?fbclid=IwAR2TzkU-yKe13hWYSt_jigZJbLGTml8mhPrO0uUqRaA1tQyXfgOpqJf6hQg

Przeczytaj więcej