Dzień Życzliwości we Wrocławiu: Wydarzenia

15.11.2018 14:45

W tym roku wszystkich chętnych zapraszamy specjalne wydarzenia dedykowane Dniu Życzliwości. Na najmłodszych czekają ciekawe warsztaty w filiach Miejskiej Biblioteki Publicznej, dla starszych wykład, a dla wszystkich – koncert z pomaganiem w tle. Meloradio serdecznie zaprasza!

Dzień Życzliwości we Wrocławiu: Wydarzenia

Spotkanie z ks. Adamem Bonieckim

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z ks. Adamem Bonieckim, organizowane przez Miasto Wrocław i Uniwersytet SWPS. Będzie to rozmowa o potrzebie wzajemnego szacunku i życzliwości – tak potrzebnych w dzisiejszych czasach.

Wstęp bezpłatny, obowiązują zapisy przez formularz zgłoszeniowy. Początek spotkania o godz. 17.30 w Sala Wielkiej Starego Ratusza.

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1270668-dzien-zyczliwosci-2018-spotkanie-z-ks-adamem-bonieckim

800x600-bonicki-png

Wrocławski Kolektyw Jazzowy Dzieciakom – Vertigo zaprasza na koncert charytatywny

Na zakończenie Dnia Życzliwości koncert charytatywny. Wrocławscy muzycy połączą swe siły i wystąpią jako Wrocławski Kolektyw Jazzowy. Bilety-cegiełki na rzecz Fundacji Wrocławskie Hospicjum dla Dzieci kosztują 30 zł. Początek koncertu o godz. 19.00 w Sali Sesyjnej Dworca Głównego PKP.

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/muzyka/1270643-wroclawski-kolektyw-jazzowy-dzieciakom-koncert-charytatywny-vertigo

koncert-png

Życzliwość z Miejską Biblioteką Publiczną

MBP przygotował pięć warsztatów w swoich filiach na terenie miasta. Będziemy wymyślać, marzyć, wydzierać, lepić, stemplować, robić książki, przypinki i krasnoludki. Będziemy świetnie się bawić! Zajęcia przeznaczone są dla dzieci od 5 do 10 lat wraz z opiekunami.

Uwaga, na warsztaty obowiązują zapisy!

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1270498-warsztat-literacko-plastyczny-podaj-dalej

Życzliwki z koralików

powstaną natomiast na kreatywnych warsztatach plastycznych w Centrum Innowacji Przejście (Przejście Świdnickie 19). Warsztaty przeznaczone są dla dzieci w wieku 6-10 lat z opiekunami. Organizatorzy przygotowali dwie tury warsztatów: o godz. 14.00 oraz 15.00.

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1270487-kreatywnie-i-zyczliwie-warsztaty-plastyczne

"Zrób sobie Wrocław"

z tego, co masz pod ręką! Na warsztatach, które rozpoczną się o godz. 16.00 w Filii nr 12 na Dworcu Głównym PKP poprowadzi artysta plastyk Tomasz Broda, dzieci będą wydzierać, stemplować i dobrze się bawić! Dla dzieci w wieku 6-8 lat z opiekunami.

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1270480-zabawy-plastyczne-zrob-sobie-wroclaw

"Nasza książka"

W Centrum Innowacji Przejście (ul. Świdnicka 19) będzie można zrobić własną książkę! Zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat z opiekunami rozpoczną się o godz. 16.00.

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1270494-warsztat-plastyczny-nasza-ksiazka

"Zrób to sam i podaj dalej"

Przypinki oraz inne gadżety, które zawsze można nosić przy sobie można wykonać na ostatnich warsztatach w tym dniu. Na dzieci w wieku 5-8 lat wraz z opiekunami czeka Filia nr 1 MBP przy ul. Sztabowej 98.

https://www.wroclaw.pl/go/wydarzenia/edukacja-i-rozwoj/1270372-warsztat-zrob-to-sam-i-podaj-dalej

Przeczytaj więcej