Forum Kobiet "Mój Zdrowy Dom" z Meloradiem

24.09.2018 12:54

Już 26 września, w samym sercu Warszawy, odbędzie się Forum Kobiet, organizowane pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”. To miejsce dedykowane świadomym kobietom, ceniącym sobie nieustanny rozwój, dla których dom i rodzina stanowią wartość nadrzędną. Motyw przewodni spotkania stanowić będą zagadnienia związane z budową, wykończeniem i remontem domu.

Forum Kobiet "Mój Zdrowy Dom" z Meloradiem
  • Czy można połączyć design z funkcjonalnością?
  • Jak zaprojektować dom, który będzie komfortowy i przyjazny naszej rodzinie?
  • Czym się kierować przy wyborze materiałów budowlanych i wykończeniowych, by były trwałe, a jednocześnie nieszkodliwe dla naszego zdrowia?

O tym będziemy rozmawiać z naszymi prelegentami, przedstawicielami branży architektonicznej. Forum Kobiet „Mój Zdrowy Dom” to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce, umożliwiające dyskusję ze specjalistami oraz uzyskanie niezbędnej wiedzy dotyczącej tworzenia funkcjonalnego i bezpiecznego domu.

Nie zabraknie również strefy chillout i pysznej kawy. Zapraszamy na spotkanie, które zostało przygotowane przez Kobiety, o Kobietach i dla Kobiet. Forum poprowadzi Grażyna Torbicka. 

Eksperci:

Anna Szoka

Osad wokół kranu, zacieki na wannie, kamień na słuchawce prysznicowej… Znacie to drogie Panie? O tym, jak raz na zawsze rozwiązać problem z twardą wodą, dowiemy się podczas tegorocznego Forum Kobiet, organizowanego pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”, od energicznej Pani inżynier Anny Szoka. Dlaczego warto posłuchać wystąpienia eksperta? Pani Anna to prawdziwa skarbnica wiedzy praktycznej - zdrowy dom postawiła już trzykrotnie!

Monika Kupska-Kupis

Wielu z nas codziennie skarży się na problemy zdrowotne i złe samopoczucie. Czy wiecie, że mogą mieć na to wpływ warunki, w jakich mieszkamy? O tym, jak stworzyć odpowiednie dla naszego zdrowia warunki w domu, opowiepodczas warszawskiego Forum Kobiet, organizowanego pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”, Pani Monika Kupska – Kupis. Pani Monika jest architektem, przedstawicielką firmy VELUX, w której zajmuje się wykorzystaniem światła dziennego w architekturze i zrównoważonym budownictwem.

Justyna Smolec

Wykańczasz mieszkanie? Jesteś na etapie zbierania inspiracji? Odwiedzasz sklepy w poszukiwaniu nowych trendów? Zapraszamy na tegoroczne Forum Kobiet przy Mysiej 3 w Warszawie! Jednym z prelegentów będzie bowiem Pani Justyna Smolec, która prowadzi autorską pracownię projektowania wnętrz i architektury. Pani Justyna opowie o świadomym projektowaniu, sprawdzonych rozwiązaniach i niebanalnych pomysłach na stworzenie interesującego wnętrza!

Ewa Daroszewska

„Możesz uczyć się na cudzych szkoleniach. Możesz czytać cudze książki. Możesz słuchać cudzych historii. Ale własne życie musisz przeżyć sam. Bo życie możesz przetrwać lub przeżyć”. O tym, jak przeżyć życie opowie, podczas warszawskiego Forum Kobiet, organizowanego pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”,Międzynarodowy Trener Świadomej Komunikacji, coach, mentor,certyfikowany trener FRIS – Pani Ewa Daroszewska.

Łukasz Sajewicz

Rachunki za energię elektryczną stale rosną? O tym, jak je zmniejszyć i być przy tym eco-friendly, opowie podczas tegorocznego Forum Kobiet, organizowanego pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”, Pan Łukasz Sajewicz, ekspert Viessmann, specjalista branży grzewczej, z wieloletnią wiedzą teoretyczną i praktyczną. Pan Łukasz to pasjonat nowych technologii OZE, zaawansowanych i śmiałych rozwiązań architektonicznych w budownictwie energooszczędnym.

Wojciech Szczepański

Myślisz o własnych czterech ścianach? Zadbaj o to, by były one nie tylko proste, ładne i nowoczesne, ale również przyjazne środowisku! O tym, jak to zrobić, opowie podczas tegorocznego Forum Kobiet, architekt – Pan Wojciech Szczepański, od ponad 8 lat związany z Pracownią Projektową ARCHIPELAG

Monika Sikorska

Czy wiecie, że dachówki to jedno z najdłużej stosowanych pokryć dachowych – w Europie są znane od ponad 2000 lat? A czy wiecie, że domy pokryte czerwoną dachówką, nie tylko pięknie wyglądają, ale są również rozwiązaniem ekologicznym? O tym, dlaczego budując dom warto zainwestować w naturalne materiały, opowie podczas warszawskiego Forum Kobiet, organizowanego pod hasłem „Mój Zdrowy Dom”, Pani Monika Sikorska, od ponad 18 lat związana z polskim oddziałem wiodącego na rynku producenta rozwiązań ceramicznych do budowy domu – firmy Wienerberger.