Hala Świebodzki we Wrocławiu świętuje 2. urodziny!

07.07.2022 08:15

Najstarszy dworzec we Wrocławiu, obchodzi swoje 2. urodziny w kulinarno-kulturalnym wcieleniu!

Hala Świebodzki we Wrocławiu świętuje 2. urodziny!

2. URODZINY HALI! Przenieś się razem z nami do krainy marzeń! Przybij piątkę Myszce Miki i uściskaj Myszkę Minni , bo te urodziny spędzimy właśnie z nimi!Miki to ikona.
Każdy z nas zna przygody Mikiego i jego przyjaciół, które pokazują prawdziwe znaczenie wieloletniej przyjaźni i właśnie dlatego te urodziny spędzimy jak w bajce, z naszymi Halowymi Przyjaciółmi. Zobacz pokazy akrobacji inspirowane bajkami Disneya, weź udział w naszych konkursach, baw się w najlepsze popijając kolorowe drinki i delektując się pyszną szamą.Magia czeka na ciebie!

Hala Świebodzki - bar & food court to pierwszy food court we Wrocławiu. Przestrzeń, w której znajduje się Hala tworzą znane, wrocławskie koncepty kulinarne oraz nowe projekty. Food court rozwiązuje odwieczny problem z wyborem miejsca spotkania i rodzaju kuchni, na którą wszyscy mają ochotę. Od teraz w jednym lokalu znajdziesz różnorodne opcje kulinarne. Hala dba zarówno o doznania kulinarne jak i artystyczne. W jej przestrzeni organizowane są eventy, targi i wiele innych artystycznych przedsięwzięć.

Wstęp bezpłatny.

Ul. Robotnicza

sobota 16 lipca, od. godz. 18:00