II Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie

13.06.2019 16:07

Czerwcowy weekend pełen smaków! Rusza II Festiwal Smaków Food Trucków.

II Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie

Co: II Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie

Kiedy: 29-30 czerwca 2019

Gdzie: Plac Unii Europejskiej

Na zewnątrz coraz cieplej, pogoda zachęca do aktywności, a co na świeżym powietrzu robi się najlepiej? Próbuje nowych smaków! Już 29 i 30 czerwca szykuje się porządna wyżerka! To Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie.

Wiosną zdecydowanie więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spacerujemy, bawimy się z dziećmi w parku. W piękny czerwcowy weekend, mieszkańcy Mrągowa będą mieli okazję spędzić miło czas pod chmurką, zjeść coś dobrego, pobawić się i zrelaksować z rodziną oraz znajomymi. Wszystko w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków, który po raz drugi zagości w Mrągowie.

Przez dwa dni Plac Unii Europejskiej zamieni się w arenę najlepszych smaków z całego świata. Pojawią się znane i lubiane food trucki, które zaserwują zarówno klasykę street foodu: burgery, frytki i zapiekanki, jak i bardziej oryginalne dania europejskiej i światowej kuchni.

Festiwal Smaków Food Trucków to nie tylko jedzenie. W ramach festiwalu przygotowaliśmy specjalną strefę zabaw dla dzieci i strefę chill-outu, gdzie przy spokojnej muzyce będzie można oddać się beztroskiemu nicnierobieniu. Uczestnicy będą mogli wziąć udział w zawodach kulinarnych oraz pasjonującej grze terenowej. Podczas imprezy głosami odwiedzających wybierzemy także najsmaczniejszego food trucka.

Zapraszamy na II Festiwal Smaków Food Trucków w Mrągowie. Będziemy 29 i 30 czerwca. W sobotę od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Wstęp bezpłatny.

Głodni informacji? Zapraszamy na stronę wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/399095807371556/

Przeczytaj więcej