III Warmińsko Mazurski Kongres Przyszłości: Inspiracja, wiedza, motywacja

23.05.2019 11:52

Za kilka tygodni Centrum Konferencyjno-Szkoleniowe Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie stanie się miejscem wyjątkowej i bardzo kompleksowej dyskusji o rozwoju Warmii i Mazur. 6 czerwca o godz. 9 rozpocznie się III Warmińsko-Mazurski Kongres Przyszłości. Jak zawsze uczestnicy Kongresu będą brać udział zarówno w panelach dyskusyjnych, jak  i w szkoleniach.

III Warmińsko Mazurski Kongres Przyszłości

Tegoroczna edycja Kongresu Przyszłości jest poświęcona przede wszystkim ekologii, temu, jak nowoczesność może iść w parze z dbałością o środowisko. Oczywiście nie tylko. Celem nadrzędnym Kongresu jest bowiem włączenie jak największej grupy ekspertów, samorządowców, a także zwykłych mieszkańców do dyskusji o tym, co należy zrobić, by na Warmii i Mazurach żyło się coraz lepiej.

Tematy paneli dyskusyjnych, które zostaną przeprowadzone w Sali Kongresowej Centrum Konferencyjno- Szkoleniowego UWM, są bardzo aktualne:  „Przemysł w wydaniu 4.0 poprawi czy pogorszy pozycję pracownika i standardy pracy?”, „Współczesne wyzwanie: alternatywne źródła energii”, „Partnerstwo publiczno-prywatne - czy warto?”, „Przyszłość gospodarki odpadami w Polsce”, „Cyberbezpieczeństwo - wyzwanie przed każdym z nas!”. Gościem specjalnym tej części Kongresu będzie Szymon Hołownia, a całość poprowadzi Krzysztof Ibisz.

Jednocześnie w salach na tym samym piętrze będą trwały szkolenia i warsztaty. Do ich poprowadzenia zostali zaproszeni znani i uznani trenerzy: Beata Kapcewicz, Jakub Cyran, Artur Kurasiński, Kamil Kozieł.  Będą mówić o  improwizacji w biznesie, jak zaprojektować nowoczesną sprzedaż, jak z dobrego pomysłu zrobić świetny biznes. Przedstawią też 4 warstwy prezentacji.

Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej– www.kongresprzyszlosci.pl

Przeczytaj więcej