Inauguracja sezonu: KAYAH THE BEST

30.04.2018 12:43

Amfiteatr Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego na warszawskiej Woli przy ul. Elekcyjnej 17, rozpoczyna nowy sezon artystyczny 6 maja, koncertem KAYAH THE BEST, godzina 18:00, wstęp na imprezę będzie bezpłatny.

Inauguracja sezonu: KAYAH THE BEST

6 maja: Kayah The Best, godz. 18:00

Podczas koncertu Kayah usłyszymy najsłynniejsze przeboje Artystki takie jak: „Supermenka”, „Na językach”, „Testosteron”, „Prawy do lewego”, „Śpij kochanie, śpij”, „Za późno”, „Po co”, „Podatek od miłości” w bardzo tanecznych aranżacjach. Organizatorem imprezy jest Wolskie Centrum Kultury.

Pozostałe wydarzenia:

  • 12 maja odbędzie się Ogólnopolski Festiwal Śpiewających Szkół, zwieńczeniem wieczoru będzie koncert Dawida Kwiatkowskiego, rozpoczęcie festiwalu – godzina 16:00, przewidywana godzina koncertu – 19:30. Ceny biletów: Przedsprzedaż – 20 zł.; w dniu koncertu – 30 zł. Bilety do nabycia w siedzibie Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6, w poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 8:00 – 16:00; w środę i czwartek w godzinach 8:00 – 19:00, w ostatni piątek przed koncertem w godzinach 8:00 – 14:00 a także na www.biletyna.pl i www.ticketmaster.pl Organizatorem imprezy jest Wolskie Centrum Kultury oraz Art Impresariat.
  • Wolski Teatr Letni 13 maja zaprezentuje odważne dzieło – „Osiecka po męsku”. Podczas koncertu usłyszymy „męskie” interpretacje wielkich przebojów. Wykonawcą będzie Marcin Januszkiewicz – niezwykle utalentowany aktor, muzyk, laureat wielu konkursów. Koncert rozpocznie się o godzinie 19:00, wstęp wolny. Organizatorem jest Wolskie Centrum Kultury
  • Edyta Bartosiewicz Acoustic Trio – koncert wszechstronnej i fenomenalnej artystki rozpocznie się o godzinie 20:00. Ceny biletów: proscenium – 80 zł.; środkowy sektor – 40 zł.; boczne sektory – 25 zł. Bilety do nabycia w siedzibie Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6, w poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 8:00 – 16:00; w środę i czwartek w godzinach 8:00 – 19:00, w ostatni piątek przed koncertem w godzinach 8:00 – 14:00 a także na www.biletyna.pl i www.ticketmaster.pl . Organizatorem jest Wolskie Centrum Kultury
  • Koncert „Już nie zapomnisz mnie”, usłyszymy komiczne, romantyczne i nostalgiczne piosenki legend polskiej sceny muzycznej, takie jak: „Miłość ci wszystko wybaczy”, „Ada to nie wypada”, „Umówiłem się z nią na dziewiątą” w nowych aranżacjach. Wystąpią: sopranistka – Izabela Kniaź i tenor – Oskar Jasiński z towarzyszeniem muzycznego zespołu kameralnego. Wstęp na koncert jest bezpłatny. Organizatorem jest Wolskie Centrum Kultury
  • 26 maja to Dzień Rodziny na Woli, impreza odbędzie się w Parku Sowińskiego okalającym Amfiteatr. W programie zabawy dla całej rodziny – gry i konkursy z nagrodami, dmuchańce oraz występy artystyczne. Wstęp będzie bezpłatny.Organizatorem  jest Urząd Dzielnicy Wola m. st. Warszawy oraz Wolskie Centrum Kultury.
  • 27 maja odbędzie się 12.Wolski Korowód: święto organizacji i instytucji działających dla mieszkańców Woli.  Impreza nawiązywać będzie do wolskich tradycji i dziedzictwa, m.in.: do słynnego Kercelaka, czyli bazaru na Woli. W programie w godzinach 14:00 – 18:00  piknik rodzinny, konkursy i quizy z nagrodami, bezpłatne porady i badania medyczne, warsztaty kulinarne z Jakubem Kuroniem, wolska gra miejska, pyszne warszawskie jedzenie i mnóstwo dodatkowych atrakcji. W godzinach 18:00 – 19:00 na deskach Amfiteatru odbędą się występy młodych talentów. Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Organizatorem jest Urząd Dzielnicy Wola m.st. Warszawy oraz Wolskie Centrum Kultury.

Patronem medialnym wszystkich imprez jest Meloradio.

Mecenasem imprez jest CAROLINA TOYOTA WOLA Hybrydowe Serce Warszawy

Partnerami są Warszawska Kranówka; sieć hoteli Ibis.

Szczegółowe informacje o imprezach znajdują się na stronie Amfiteatru: www.amfiteatr.wck-wola.pl