Innowatorzy z warmińsko-mazurskiego poszli już „Szybką Ścieżką”. Nowy nabór do konkursu szansą dla kolejnych projektów z regionu

11.09.2019 17:00

Kolejni innowatorzy z regionu mają szansę na rozwój swoich prac w ramach popularnego konkursu Szybka Ścieżka, do którego nabór rusza już 16 września. Budżet konkursu to aż 1,1 mld zł. W zeszłym roku przedsiębiorcy z regionu warmińsko-mazurskiego otrzymali 106 mln zł dofinansowania z NCBR na projekty badawczo-rozwojowe.

Innowatorzy z warmińsko-mazurskiego poszli już „Szybką Ścieżką”. Nowy nabór do konkursu szansą dla kolejnych projektów z regionu

Podczas specjalnego spotkania NCBR dla Firm - wsparcie przedsiębiorców z POIR (Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój) eksperci NCBR pomagali innowatorom z warmińsko-mazurskiego zdobyć praktyczną wiedzę o tym, jakie projekty mogą liczyć na wsparcie w ramach konkursu Szybka Ścieżka. Warsztaty przeznaczone są dla przedsiębiorców reprezentujących duże, średnie i małe firmy, przedstawicieli start-upów oraz jednostek naukowych.

P1044616 small

Spotkanie składa się z części informacyjnej i warsztatowej, w jego trakcie każdy uczestnik będzie miał możliwość indywidualnego przedyskutowania projektu z ekspertem NCBR. Wyjaśnimy, kto może starać się o dofinansowanie i jak skutecznie aplikować o pieniądze na innowacje, którymi dysponuje NCBR w ramach konkursu Szybka Ścieżka.

P1044570 small

Podczas spotkania przedstawicielka firmy Literacka, która jest beneficjentem NCBR, opowiedziała o doświadczeniach z aplikowania o dofinansowanie i realizacji projektu:

Można było porozmawiać z ekspertem z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz przedstawicielami z biura prasowego NCBR:

O swoich wrażeniach z warsztatów mówi jedna z uczestniczek:

P1044605 small
Przeczytaj więcej