Już 11-13 października - Toruń za pół ceny - Kopernik stawia połowę

08.10.2019 15:07

W drugi weekend października już po raz siedemnasty spotkamy się w Toruniu na akcji Toruń za pół ceny. Po raz kolejny turyści mają powód, by odwiedzić Toruń poza ścisłym szczytem sezonu turystycznego, zaś mieszkańcy skorzystać z rozlicznych promocji w czasie, gdy pogoda coraz mniej zachęca do wyjścia z domu. Akcja ma na celu promocję dla miasta, aktywizację społeczności lokalnej i zwiększenie ruchu turystycznego wczesną jesienią.

Toruń za pół ceny - Kopernik stawia połowę

To już siedemnasta edycja akcji, która odbywa się w Toruniu niezmiennie od 2010 roku.  Organizatorom jak zwykle udało się namówić do uczestnictwa ponad 200 punktów z kategorii: hotele, restauracje, kawiarnie, kluby, obiekty sportowe, instytucje kulturalne, sklepy, salony SPA i piękności i wiele innych. Przez całe trzy dni od 11 do 13 października będzie można skorzystać z oferowanych rabatów w godzinach otwarcia punktów partnerskich - każdy punkt przygotował minimum trzy propozycje dań/towarów/usług w cenie obniżonej o dokładnie połowę – ani mniej ani więcej – równo o połowę taniej.

W tym roku czeka nas prawdziwa uczta dla ducha i szczególnie bogata oferta kulturalna. Za pół ceny będzie można kupić bilety na spektakle i koncerty w CKK Jordanki, auli UMK i Dworze Artusa, bilety do Kina Centrum czy Teatru im. Wilama Horzycy, odwiedzić galerie – Wozownię i Centrum Sztuki Współczesnej, kupić wejściówki do oddziałów Muzeum Okręgowego, Żywego Muzeum Piernika czy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy.

Punkty biorące udział w akcji obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50% w terminie odbywania się akcji – od piątku do niedzieli (w godzinach swojego otwarcia). Firmy i instytucje uczestniczące w akcji określają wcześniej, które produkty, usługi czy pozycje z oferty/menu będą objęte promocją. Rabat 50% nie musi obejmować całego asortymentu – tylko wyraźnie wybrane propozycje wyszczególnione na stronie akcji. Dzięki temu przedsiębiorcy mogą się lepiej przygotować na akcję – dbając aby dla nikogo nie zabrakło np. towarów czy dań oferowanych w promocji.

Wszelkich informacji udzielą organizatorzy w punkcie informacyjnym akcji zlokalizowanym na Starym Rynku w Ośrodku Informacji Turystycznej.  Szczegóły ofert znaleźć można na stronie http://torunzapolceny.pl/oferta/

oraz na fanpage akcji: https://www.facebook.com/TorunZaPolCeny/

tzpc grafa na www

Organizatorem akcji jest Gmina Miasto Toruń.

Przeczytaj więcej