Kabaret Hrabi w Wolskim Centrum Kultury

14.06.2018 15:31

Wolskie Centrum Kultury i Meloradio zapraszają 16 czerwca o godzinie 20:00 do Amfiteatru Wolskiego Centrum Kultury w Parku Sowińskiego w Warszawie przy ulicy Elekcyjnej 17 na występ Kabaretu Hrabi.

Kabaret Hrabi

fot. materiały promocyjne

Gdy powiesz: „TAK”

Gdy powiesz: „Nie” – ominie Cię widok zwleczonego i potarganego faceta na twojej kanapie. Ominie Cię jej wieczne narzekanie i zajęta w strategicznych chwilach łazienka. Przemyśl to! Jeszcze możesz rzucić welonem, krawatem… czym tam chcesz i gnać przed siebie ile sił. Ku wolności, ku pustce.

Ale, gdy powiesz: „Tak” – otworzy się przed Tobą nowa przestrzeń. Ogromna i pełna przygód. Przecież tam jest fajnie, miło, ciepło… Ona będzie przy Tobie zawsze, gdy się obudzisz. Wstanie, kawy naparzy, jajecznicę na pomidorach zrobi. Mało? Przytuli się. Mało? Dziewczyno – on będzie zawsze zalegał w łóżku w czasie, gdy Ty w kuchni jajecznicę na pomidorach będziesz robić. Czy to nie szczęście właśnie? Podarujcie sobie tę chwilę nieuwagi i pobierajcie się. A nawet, jeśli się rozwód zdarzy, bo wiadomo, że człowiek w krzakach zagapić się może, to z rozwodu mogą być dwa śluby! Czyli zysk.

Hrabi zajmuje stanowisko. Ślub – TAK.

Wystąpią z towarzyszeniem zespół weselnego BON TON:

  • Joanna Kołaczkowska – kelnerka Zosia, panna młoda Helena, baba którą dusi mąż i weselny potwór (ciocia Ela)
  • Dariusz Kamys – wodzirej Remigiusz, pan młody Wojciech i pijany weselnik
  • Tomasz Majer – kamerzysta, pan młody Wojciech, chłop który dusi babę i pijany weselnik
  • Łukasz Pietsch – pianista i kolega pana młodego

Bilety do kupienia za pośrednictwem www.biletyna.pl, www.ticketmaster.pl, w siedzibie Wolskiego Centrum Kultury przy ul. Działdowskiej 6, a także w dniu koncertu w kasie amfiteatru od godziny 18.00.

Patronem medialnym wydarzenia jest Meloradio.

Serdecznie zapraszamy!

Przeczytaj więcej