Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik rodzinny "Calineczka"

16.09.2019 19:21

Zabawę z Kapitanem Warszawa bardzo długo się pamięta. W tym na pewno Ci pomoże Twoja buzia uśmiechnięta! Z Calineczką zatańczymy i się razem pobawimy! Kapitan Warszawa zaprasza na rodzinny piknik w Galerii Północnej (ul. Światowida 17) 21 września w godzinach 14:00-18:00. Wydarzenie bezpłatne.

Kapitan Warszawa zaprasza na bajkowy piknik rodzinny "Calineczka"

Calineczka zaprasza wszystkie dzieci na bajkowy piknik! Pomimo tego, że Calineczka nie jest zbyt dużego wzrostu, przygotowała dla Was wielkie atrakcje! W programie między innymi warsztaty z robienia bajkowych zakładek do książek, gry planszowe, malowanie motylkowych witraży i wymiana książek. Będziecie mogli również wykonać badże z superbohaterami, pacynki z wróżkami oraz biżuterię w stylu Calineczki. Życzymy Wam wspaniałej zabawy, jednak patrzcie pod nogi – Calineczka będzie razem z nami! Może spotkacie ją w motylarni, do której będziecie mogli wygrać bezpłatne wejściówki!

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny. 

plakat
Przeczytaj więcej