Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską i warsztaty: "Poszukiwania zaginionego zegarka"

02.09.2019 13:52

W bajkach musi być porządek! Niestety wydarzyło się nieszczęście – ktoś ukradł zegarek, który odmierza bajkowy czas i sprawia, że wszystkie wydarzenia dzieją się w odpowiednim momencie. Wraz z Kapitanem Warszawa poszukujemy dzielnych detektywów, którzy 7 września w Galerii Ferio (ul. Szpotańskiego 4) podczas gry miejskiej i warsztatów odzyskają zegarek, dzięki któremu wszystkie opowieści znów będą kończyć się magicznymi słowami „i żyli długo i szczęśliwie”. Bawimy się w godzinach 12:00-15:00. Wydarzenie bezpłatne, obowiązują zapisy.

Kapitan Warszawa zaprasza na grę miejską i warsztaty: "Poszukiwania zaginionego zegarka"

Chwila nieuwagi i masz babo placek! Strażniczka czasu, babcia, została okradziona ze swojego cennego zegarka! Bez niego na próżno szukać w bajkach ładu i składu. Cała nadzieja w młodych, odważnych detektywach, którzy spróbują odzyskać cenny przedmiot. Misja ratunkowa odbywać się będzie dwutorowo – podczas gry miejskiej spróbujecie odnaleźć zegarek, z kolei podczas warsztatów z wilkiem i zającem nauczycie się pobierać odciski palców, aby złapać również złodzieja! Detektywi, tylko Wy możecie uratować bajki i tym samym pomóc zrozpaczonej babci!

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

plak
Przeczytaj więcej