Kopernik stawia połowę - Toruń za pół ceny już 20-22 kwietnia

13.04.2018 15:47

W tym roku wiosenna edycja Torunia za pół ceny zaplanowana jest na przedostatni weekend kwietnia, tydzień przed miejską inauguracją sezonu turystycznego. To już czternasta edycja akcji organizowanej przez Miasto Toruń i Meloradio. Ostatnia – jesienna akcja objęła ostatecznie 217 punktów oferujących zniżki. W wiosennej edycji udało się ten wynik jeszcze poprawić. Na zamkniętej już liście zgłoszonych punktów oferujących 50% zniżki jest aż 218 miejsc – od restauracji, kawiarni, hoteli, hosteli przez instytucje kulturalne, sportowe i rozrywkowe, aż po usługi i sklepy. 

Kopernik stawia połowę - Toruń za pół ceny już 20-22 kwietnia

Punkty biorące udział w akcji obniżą ceny poszczególnych produktów i usług o 50% na czas promocyjnego weekendu w godzinach swojego otwarcia. W tym roku po raz pierwszy akcja przypada w niedzielę niehandlową. Dzięki temu chcemy zachęcić turystów, by zamiast spędzić czas na zakupach odwiedzili Toruń i zachwycili się jego ofertą kulturalną, rozrywkową i gastronomiczną.

Firmy i instytucje uczestniczące w akcji określają wcześniej, które produkty, usługi czy pozycje z oferty/menu będą objęte promocją. Rabat 50% nie musi obejmować całego asortymentu – tylko wyraźnie wybrane propozycje wyszczególnione na stronie akcji. Warunkiem udziału w akcji jest obniżenie cen na wybrany asortyment o 50%. Oferty po akceptacji przez organizatorów są umieszczane na oficjalnej stronie akcji (szczegółowa lista www.torunzapolceny.pl).

Partnerzy akcji to: Ośrodek Informacji Turystycznej, Manekin, Atrium Copernicus, Centrum Bumar, Centrum Handlowe Bielawy oraz Centrum Handlowe Kometa.

Kolejna – jesienna edycja akcji planowana jest na 12-14 października, w następny weekend po Grand Prix Polski na Żużlu.

Zobacz także: Nowe mosty w Polsce - gdzie powstaną?

 Dołącz do Toruń za pół ceny na facebooku i dowiedz się więcej:

https://www.facebook.com/TorunZaPolCeny/

Zapraszają organizatorzy akcji: Miasto Toruń i Meloradio 92,8 fm.