Letnia Wyprzedaż Garażowa w Magnolia Park we Wrocławiu

16.08.2023 13:56

Ubrania, zabawki, gry planszowe, ceramika, a także unikatowe rękodzieło. To wszystko można będzie nabyć już w najbliższą sobotę podczas Letniej Wyprzedaży Garażowej przy Magnolia Park. 

Letnia Wyprzedaż Garażowa

fot. materiały promocyjne

Pierwsza, lipcowa, edycja wydarzenia cieszyła się ogromną popularnością zarówno wśród klientów jak i wystawców. Najchętniej kupowano ubrania, buty, dodatki, zabawki, książki i sprzęt elektroniczny. W najbliższą sobotę, 19 sierpnia, podczas kolejnej edycji Letniej Wyprzedaży Garażowej przy Magnolia Park, będzie można również „upolować” ciekawe artykuły z drugiej ręki i dać im drugie życie.

– Cieszy nas fakt, że lipcowe wydarzenie przypadło do gustu wrocławianom i liczymy, że nadchodząca edycja będzie cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor Magnolia Park. - Mamy nadzieję, że rzeczy zakupione lub wymienione w ramach Letniej Wyprzedaży Garażowej w Magnolia Park sprawią wiele radości oraz satysfakcji nowym właścicielom.

Podczas wydarzenia będzie można kupić ubrania, zabawki, książki, gry, puzzle czy ceramikę. Niedozwolona jest sprzedaż rzeczy niebezpiecznych, tych wymagających specjalnego pozwolenia, a także dużych gabarytów takich jak meble czy sprzęt AGD.

Letnia Wyprzedaż Garażowa odbędzie się w godzinach 10.00-16.00 w strefie fontann od strony ulicy Legnickiej. Udział w wydarzeniu, zarówno dla wystawców jak i klientów, jest bezpłatny.

Kolejna edycja Letniej Wyprzedaży Garażowej planowana jest 16 września, a wystawcy już mogą zgłaszać chęć udziału, pisząc na adres mailowy: informacja@magnoliapark.pl. W treści wiadomości należy umieścić swoje imię i nazwisko oraz opis sprzedawanych rzeczy. Im dokładniejszy opis, tym większa szansa, że wystawca dołączy do wydarzenia. Liczba miejsc jest ograniczona.