Masz dość przedłużania ważności konta w telefonie na kartę? Konto Ważne Rok od Orange (Artykuł sponsorowany)

07.03.2018 13:06

Telefony na kartę mają wielu zwolenników, którzy uważają je za najwygodniejszą formę dostępu do usług telekomunikacyjnych. Prepaid nie wymaga bowiem żadnych zobowiązań, jest bardzo elastyczny, bo można go dostosować do wymagań każdego użytkownika, może być również bardzo tani, co w dużej mierze uzależnione jest od indywidualnych potrzeb. Przeciwnicy natomiast zazwyczaj podkreślają, że z usług można korzystać tylko przez określony, najczęściej krótki czas, po czym trzeba przedłużyć ważność konta kolejnym doładowaniem. Dzięki ofercie Orange ten argument przestaje być jednak prawdziwy, bo jednym doładowaniem można teraz przedłużyć ważność konta aż o rok! Jak to zrobić?

Masz dość przedłużania ważności konta w telefonie na kartę? Konto Ważne Rok od Orange

Konto ważne rok – doładuj swój telefon przez stronę internetową

Za pośrednictwem strony internetowej https://doladowania.orange.pl/ każdy użytkownik telefonu na kartę w sieci Orange może doładować swoje konto. Jest to bardzo prosta procedura – wystarczy podać numer telefonu, adres e-mail oraz wybrać sposób zapłaty, a następnie wykonać przelew ze swojego konta internetowego. Oprócz określonej kwoty doładowania, przedłużona zostaje również ważność konta. Jest to uzależnione od wysokości zasilenia. Przy najniższej kwocie, czyli 5 złotych, czas na wykonywanie połączeń zostaje wydłużony od 2 do 5 dni (w zależności od taryfy), a odbieranie na 7 dni. Jednak przy doładowaniach o wyższych wartości przedłużenie ważności konta również się wydłuża. Już przy zasileniu kwotą 40 złotych, można wykonywać połączenia 40 dni, a odbierać aż przez cały rok! Przy zasileniu za 200 złotych połączenia wychodzące dostępne są aż od 200 dni do 10 miesięcy, a przychodzące przez 12 miesięcy. Wiele osób może uznać, że jednorazowa wpłata 200 złotych to duży wydatek, ale jeśli uwzględni się fakt, że konto będzie ważne aż rok, kwota ta wcale nie okazuje się tak wysoka.

Przedłużenie ważności konta Orange to nie jedyna korzyść

Osoby, które zdecydują się na doładowanie za pośrednictwem strony internetowej – oprócz tego, że otrzymają konto ważne przez rok – mogą liczyć na szereg innych możliwości i bonusów. Przede wszystkim przy dowolnym doładowaniu, konto zasilone jest 10% wartości gratis. Dodatkowe środki można przeznaczyć według własnych potrzeb – na rozmowy telefoniczne, SMS-y lub pakiet internetowy. Warto jeszcze pamiętać, że przy najwyższych zasileniach można liczyć na bonus. Przy 100 złotych jest to 10 złotych, a przy 200 złotych – aż 30 złotych. W kontekście przedłużenia ważności konta o dodatkowy czas jest bardzo atrakcyjne rozwiązanie.

W Orange na kartę konto może być ważne rok i jest to kolejna zaleta taryf prepaid

Każdy użytkownik telefonów na kartę zna doskonale ich zalety i z całą pewnością trudno byłoby zmienić je na ofertę na abonament. I słusznie, bo taryfy prepaid oferują bardzo ciekawe możliwości, a dzięki zasilaniu konta za pośrednictwem strony internetowej, można liczyć nie tylko na dodatkowe środki do wykorzystania, ale również przedłużenie ważności konta nawet o rok. To komfort i wygoda, które daje tylko oferta na kartę.