Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days 21-23 września 2018 PTAK WARSAW EXPO

20.09.2018 17:05

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days to największe w Europie Centralnej i jedyne w Polsce wydarzenie integrujące całą branżę kosmetyczną.

Międzynarodowe Targi Fryzjerskie i Kosmetyczne Beauty Days  2

Firmy zaprezentują się w strefach:

Show

* Make-up

* Fryzjerstwo

* Manicure

* EKO

Professional

* Pielęgnacja

* Wyposażenie

* Medycyna estetyczna

* Kosmetologia profesjonalna

Business

* Surowce

* Produkcja

* Pakowanie

* Usług

Trzydniowe Beauty Days łączą formułę B2B i B2C - skupiając profesjonalistów i wszystkich miłośników piękna.

Dla sektora B2B przygotowano szereg wydarzeń branżowych. Wystawcy mogą wziąć udział w programie hosted buyers adresowanym do właścicieli i kadry zarządzającej salonami kosmetycznymi, fryzjerskimi, SPA oraz sieci handlowych i drogerii. Odwiedzający wezmą udział w dedykowanych warsztatach oraz spotkaniach z Wystawcami. Beauty Days to jedyne targi w Polsce, na których są pawilony narodowe z przedstawicielami firm i organizacji m.in. z Włoch, Turcji, Francji, Niemiec, Chin, Czech, Rosji, Ukrainy i Korei.

Dla sektora B2C przygotowano wiele atrakcji w strefie SHOW, a wśród nich m. in. bicie Rekordu Guinnessa w kategorii Najwyższa fryzura, pokazy najciekawszych marek oraz spotkania z gwiazdami. Gośćmi specjalnymi Targów będą m. in. Maja Sablewska, Magdalena Pieczonka oraz WS Academy Andrzej Wierzbicki i Tomasz Schmidt.

NB2A9305

Dlaczego warto?

Poznaj nowe firmy - Poznaj firmy z Polski i zagranicy, które po raz pierwszy wystawiają się w Polsce i wchodzą na nasz rynek. Nie spotkasz ich na innych targach ani w sieciach handlowych!

Strefa koreańskiej pielęgnacji - Dowiedz się jak zatrzymać swoje piękno na dłużej.

Podnieś swoje kwalifikacje - Skorzystaj z bezpłatnych warsztatów i szkoleń z najlepszymi ekspertami.

Znakomity dojazd i parking - Na Targi dojedziesz bezpłatnym autobusem z Centrum Warszawy lub samochodem. Bezpłatny parking na 15 000 pojazdów bezpośrednio przy halach wystawienniczych.

Wydarzenia towarzyszące

 

Ogólnopolski Plebiscyt Beauty Point

Targi Beauty Days są organizatorem Plebiscytu Beauty Point w którym internauci wybiorą najlepsze salony w kategoriach:

* salon kosmetyczny

* salon fryzjerski

* salon manicure

* Day Spa

Salony mogą być zgłaszane do udziału w Plebiscycie zarówno przez ich właścicieli jak i Klientów. Głosowanie na najlepszy Beauty Point odbywać się będzie na stronie beautydays.pl.

 

Beauty Days Blogger

Prowadzisz profil na Instagramie, facebooku lub kanał na YouTube?

Weź udział w największym spotkaniu Influencerów urodowych w Polsce!

To tylko 3 proste kroki!

Krok 1: Śledź profil @targi_beauty_days

Krok 2: Pokaż nam swoją beauty pasję! Publikuj na facebooku lub instagramie zdjęcia z #beautydaysblogger i #beautydays

Krok 3: Wypełnij zgłoszenie na beautydays.pl

Weź udział w dedykowanych warsztatach i odbierz prezenty od najlepszych marek!

 

Konkurs Złoty Lotos

Celem konkursu jest promocja wyrobów, technologii, urządzeń oraz usług mających zastosowanie w branży beauty.

Wystawcy mogą zgłaszać produkty do 30 czerwca 2018 roku. W sierpniu opublikowana zostanie lista laureatów, którzy będą mogli umieszczać wizerunek lotosu na wyróżnionych produktach.

Nagrody specjalne:

Złoty Lotos 2018 – Wybór Konsumenta - Zwycięzca zostanie wyłoniony w drodze głosowania na stronie internetowej Targów w terminie 01.08 – 31.08.2018r.

Złoty Lotos by Beauty Days Blogger - influencerzy przyznają nagrody specjalne dla najlepszych produktów eksponowanych podczas Targów w kategoriach:

* makijaż

* włosy

* paznokcie

* pielęgnacja

* eko

Uroczyste wręczenie statuetek odbędzie się podczas Targów.

 

International Barber Battle i Strefa Brodaczy

W dniach 21-23 września 2018 Ptak Warsaw Expo stanie się europejską stolicą fryzjerstwa męskiego, wąsa, brody oraz mody. Na powierzchni ponad 1 000 m2 będzie można poznać ofertę wiodących producentów profesjonalnego sprzętu, kosmetyków i akcesoriów do włosów oraz brody. W Strefie Brodaczy odwiedzający spotkają się z mistrzami fryzjerstwa męskiego, wezmą udział w bezpłatnych szkoleniach, kupią najlepsze kosmetyki dla mężczyzn, wygrają cenne nagrody w konkursach czy oddać się w ręce profesjonalnych barberów. Profesjonaliści zmierzą się w International Barber Battle, która składać się będzie z trzech rund: eliminacje, bitwa na ringu i wielki finał na scenie głównej wydarzenia. Pula nagród o wartości 50 000 zł! Zmagania będzie oceniać Jury w składzie: Adam Szulc, Lady Barber, Kamil Turlej, Łukasz Janik, Mateusz „Delma” Poznański, Petit Pati oraz gość specjalny Darryn Pitman.

 „Chciałbym zaprosić was wszystkich, do przyjścia i uczestniczenia w tej wielkiej bitwie, w której będę jurorem. Będę prowadził prezentacje barberskie. Mam nadzieję, że Was tam zobaczę!”

Darryn Pitman – International Barbering Educator

 

“Czemu Beauty Days? Lubię być tam gdzie działają sami profesjonaliści. Wraz z kadrą CMC będziemy wspierać Strefę Barber, gdzie będą organizowane pokazy, natomiast celem będzie pokazanie tego, że barbering w Polsce jest naprawdę na bardzo dobrym poziomie.”

Łukasz Janik Mistrz Świata we fryzjerstwie męski

Program wydarzeń towarzyszących cały czas się powiększa. Wystawcy, Partnerzy i Sponsorzy bardzo cenią otwartość Organizatora na ich pomysły. Każda propozycja dodatkowej aktywności jest analizowana, a najlepsze z nich są realizowane!

Kup bilet już dziś na beautydays.pl i weź udział w najpiękniejszych Targach!