Mocne Strony Kobiety 2019

11.06.2019 17:04

Już w sobotę 15 czerwca o godzinie 14 w hali Mała Warszawa w Warszawie, odbędzie się ogłoszenie wyników akcji organizowanej przez magazyn COSMOPOLITAN - Mocne Strony Kobiety 2019.

Mocne Strony Kobiety 2019

Będzie to wyjątkowy dzień pełen atrakcji, warsztatów i koncertów niezwykłych gwiazd. Wśród gości specjalnych będzie m.in Maria Sadowska, Monika Mariotti, Gabi Drzewiecka, Paulina Smaszcz-Kurzajewska oraz grupa OH LALA. O dużą dawkę dobrej muzyki na żywo zadbają Reni Jusis oraz Marysia Starosta, a imprezę poprowadzi Karolina Gilon. Na dzień pełen przyjemności zapraszają CIN&CIN i magazyn „Cosmopolitan”. Wstęp wolny!

Mocne Strony Kobiety to polska wersja organizowanej od wielu lat międzynarodowej akcji COSMOPOLITAN. Celem konkursu jest promowanie inspirujących, silnych, dynamicznych, młodych i aktywnych kobiet sukcesu W ramach corocznych edycji MSK jury ocenia wyjątkowe osiągnięcia życiowo-zawodowe, pomoc innym kobietom w osiągnięciu sukcesu, konsekwencję i siłę przebicia w dążeniu do celu, cechy osobowości powodujące, że dana osoba stała się wzorem do naśladowania dla innych kobiet.

W tegorocznym składzie jury zasiadają:
-Joanna Mroczkowska - redaktor naczelna „Cosmopolitan”
-Katarzyna Lemanowicz - redaktor prowadząca cosmopolitan.pl
-Gabi Drzewiecka - dziennikarka muzyczna
-Paulina Smaszcz-Kurzajewska – bizneswoman i dziennikarka 
Podczas finału akcji Mocne Strony Kobiety nie zabraknie okazji do przyjemnego relaksu. Organizatorzy zaplanowali specjalne strefy chill out, fashion & beauty oraz panele dyskusyjne, podczas których poruszone zostaną tematy bliskie kobiecym sercom. W roli inspirujących prelegentek wystąpią Maria Sadowska, Marta Majchrzak, Katarzyna Kordzińska (OH LALA) Joanna Mroczkowska oraz Katarzyna Lemanowicz, i Izabela Cieplińska.
Na https://www.cosmopolitan.pl/msk/trwa równolegle głosowanie, w którym internautki mogą zagłosować na Cosmogirl 2019, którą zostanie jedna z dziesięciu pięknych i silnych finalistek konkursu.
Mocne Strony Kobiety, sobota 15 czerwca, godz. 14, hala Mała Warszawa w Warszawie. Wstęp wolny!
Sponsorem wydarzenia jest AMBRA BRANDS Sp. z o.o - właścicielka marki CIN&CIN.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/events/428331281262700/  oraz https://www.cosmopolitan.pl/msk/wielki-final

Przeczytaj więcej