Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne

18.08.2023 15:36

Długo wyczekiwane wydarzenie muzyczne w Gminie Tarnowo Podgórne zbliża się wielkimi krokami! Już od 24 do 27 sierpnia Pałac Jankowice stanie się gminną stolicą muzyki, a wszystko za sprawą III Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Tarnowo Podgórne 2023. To niezwykła okazja dla utalentowanych wokalistów, aby zaprezentować swoje umiejętności w wyjątkowym miejscu przed szeroką publicznością i walczyć o prestiżowe nagrody.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki Tarnowo Podgórne

W tym roku festiwal przenosi nas w magiczne światy dwóch niezapomnianych artystów - Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego. To właśnie ich utwory w zupełnie nowych aranżacjach będą wybrzmiewać po najskrytszych zakamarkach Pałacu Jankowice, tworząc niezwykłą atmosferę pełną nostalgii i wzruszeń. Przygotujcie się na wspaniałą podróż przez najpiękniejsze piosenki tych wyjątkowych artystów, które do dzisiaj pozostają w sercach wielu fanów.

Festiwal rozpoczniemy od inspirującej konferencji, która odbędzie się 24 sierpnia o godz. 9:00. To wyjątkowe spotkanie będzie punktem wyjścia do tego magicznego muzycznego święta. Konferencja będzie gościć wybitnych ekspertów i pasjonatów muzyki i kultury muzycznej, którzy będą dyskutować na temat jej roli i wpływu w społeczeństwie. To niezwykła okazja do wymiany wiedzy, doświadczeń i inspiracji dla wszystkich miłośników muzyki.

Nasz Festiwal to nie tylko konkurs! Podczas czterodniowego święta uczestnicy wezmą udział w indywidualnych warsztatach wokalnych prowadzonych przez Janusza Szroma – wybitnego wokalisty jazzowego, wielokrotnego Jazzowego Wokalisty Roku według plebiscytu miesięcznika JAZZ FORUM, kompozytora i aranżera. Będzie to niezwykła okazja do nauki i rozwoju swojego „muzycznego ja”.

Wszystkich aspirujących muzyków gorąco zachęcamy do wysłania formularza zgłoszeniowego, który dostępny jest na stronie www.ofptarnowopodgorne.pl . Nie przegapcie szansy na udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Na zgłoszenia czekamy do 4 lipca!

Festiwal zwieńczymy koncertem galowym, który odbędzie się w niedzielę 27 sierpnia o godz. 17:00, podczas którego dziesiątka finalistów zaprezentuje się na plenerowej scenie w magicznej scenerii Pałacu Jankowice. Na podsumowanie festiwalu będziemy mieli okazję wysłuchać niezwykłego koncertu Natalii Kukulskiej, na który zapraszamy wszystkich bardzo serdecznie!

OFP 2023_wydarzeniowe_small