"One Night Only 2018" z Kayah pod patronatem Meloradia

06.08.2018 11:00

Daj się  porwać w pierwszą wrześniową noc. Zanim skończą się na dobre wakacje, zanim znowu zrobi się zimno, rozgrzejmy razem mury Okrąglaka. Zacznijmy nowy sezon artystyczny wydarzeniem jakiego jeszcze w Opolu nie było. Śmiej się razem na występach kabaretów Jurki oraz Pod Wyrwigroszem, daj się porwać wulkanowi pozytywnej energii na koncercie Kayah. Jednego wieczoru, trzy wspaniałe występy na jednej scenie. Dla każdego kto szuka wyjątkowych wrażeń.

One Night Only 2018

Na scenie Hali Widowiskowo-Sportowej wystąpią:

-> Kabaret JURKI, który tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Czwórka scenicznych indywidualności. Doskonale potrafią nawiązać kontakt z publicznością. Dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.

-> Kabaret Pod Wyrwigroszem, w który skład wchodzą BEATA RYBARSKA, ŁUKASZ RYBARSKI, MAURYCY POLASKI, oraz ANDRZEJ KOZŁOWSKI. Grają ponad 200 spektakli w roku. Są zapraszani do przeróżnych realizacji TV. A co najważniejsze, mają nowoczesne studio, w którym nagrywają piosenki w postaci teledysków („Ona nie tańczy dla mnie”, „Oddział specjalny”) i realizują poważne i niepoważne filmy.

-> Kayah. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, współwłaścicielka firmy fonograficznej Kayax. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych i docenianych artystek na polskiej scenie muzycznej. Wszechstronna muzycznie artystka, najczęściej poruszająca się w klimatach folk, pop, soul i jazz. Autorka wielu przebojów. Obecna na scenie muzycznej już od ponad 25 lat. 

Nie może Ciebie zabraknąć!!!Patronem Medialnym imprezy jest Meloradio.