Pocketsulu Nano Fest FAMILY SUNDAY

19.07.2022 10:39
Pocketsulu Nano Fest FAMILY SUNDAY

 

Pocketsulu Fiji Wear to innowacyjny brand odzieżowy stworzony w Chałupach, zainspirowany tradycyjnym strojem z Fiji. Wielokulturowość jest wpisana w nasze DNA, a wolność to fundament naszej filozofii. Zapraszamy na Pocketsulu Family Sunday w samym centrum Chałup na powszechnie znanym „Peronie”. Po imprezie sobotniej i przed imprezą poniedziałkową spotkamy się w ciągu dnia w rytmach przyjemnej muzyki chillowo housowej. Będziecie mieli okazję poznać twórców Pocketsulu. To wynalazek, spódnico – spodenki o uniseksowym charakterze, produkowane w Polsce, a zainspirowane tradycyjnym strojem z Fiji. Daje uczucie komfortu, ułatwia przebieranie, można zdjąć jednym ruchem ręki. Pocketsulu jest dla każdego niezależnie od wieku i płci. Jeśli pogoda dopisze, ciągniemy dalej klimat imprezowy na afterku na plaży.

 

Dla Nas ważni są ludzie, społeczność i filozofia wolności. Dlatego Chałupy są tak istotne dla Pocketsulu, bo tu pływamy na kajtach, tu się poznaliśmy, tu są nasi przyjaciele, tu są nasze ukochane plaże, drzewa i wydmy. Tutaj przed przyczepą na Kempingu Chałupy Centrum stworzyliśmy nasz produkt. Chcielibyśmy, by Pocketsulu Family Sunday na stałe wpisała się w chałupskie imprezy. W tym roku zaprosiliśmy do współpracy Majestic Boards, którzy tego dnia otwierają na Peronie centrum testowe swoich longboardów elektrycznych made in Poland. Będziecie mogli także zapisać się na sesje na Efoilach, czyli elektrycznych deskach z hydroskrzydłem, dzięki Jet Surfing Polska. A to wszystko dzięki gościnie Tam Tam Pizza&Bar przy patronacie medialnym wspaniałego Melo Radio.

 

Polubcie nasze profile, dołączcie do Helzzup Półwyspowy Informator Imprezowy i twórzmy razem społeczność ludzi z dobrymi wibracjami. A jeśli zaopatrzycie się w nasze gacie to pamiętajcie, że zawsze i wszędzie zdejmiecie je jednym ruchem ręki:)

 

Na hasło: nanofest

10% zniżki na spodenki w sklepie

www.pocketsulu.com

 

https://www.facebook.com/pocketsulu

https://www.instagram.com/pocketsulu/

 

 

zagrają:

 

 

WAVEBEAT

 

Pasjonat, promotor muzyki elektronicznej, dj, kitesurfer -człowiek orkiestra!! Środowiskiem naturalnym wavebeat(a) jest Półwysep Helski Występuje dosłownie wszędzie : beachbary, plaże, wydmy, lasy....... :) Jego charyzmatyczne livemxy przepełnione są gatunkami muzycznymi takimi jak : progressive house, melodic house & techno, house. Inspiracje muzyczne czerpie podczas swoich licznych podróży do kultowych miejsc muzyki elektronicznej : Ibiza, Berlin, Amsterdam.

 

FATIMA

 

Fatima to nadmorskie wydanie szeroko rozumianego techno - od śmietankowego melodic do brudnego acidu i bangerów garage. Swoją selekcję "piosenek bez refrenu" miał okazję prezentować m.in w sopockim Sfinie, gdańskiej Ziemii czy Red lighcie. W "czasach zarazy" współtworzył Trójmiejskie offowe podziemie niosąc kaganek potupajstwa wszystkim stęsknionym i spragnionym głośnych wrażeń. Buziaki.