Podróż dżwiękobusem i koncert Pauli Romy z cyklu MUSIC BOX Acustic

22.08.2023 14:59

W telewizji Music Box nietuzinkowa akcja – Dźwiękobus! Przejedź się najstarszym retrobusem w Polsce w towarzystwie Pauli Roma, a potem zobacz jej akustyczny koncert na żywo 29 sierpnia  (Warszawa, Food Town w Fabryce Norblina).

Podróż dżwiękobusem i koncert Pauli Romy z cyklu MUSIC BOX Acustic

Jedyny w swoim rodzaju retro bus marki Somua, który ma już 90 lat, to pojazd, który zabierze pasażerów w podróż ulicami Warszawy. Na pokładzie tego unikatowego Dźwiękobusu znajdzie się wyjątkowy gość – Paula Roma. Opowie ona, które miejsca na mapie stolicy są dla niej wyjątkowe i wiążą się z ważnymi momentami w jej życiu. Dźwiękobus zakończy swoją podróż w Fabryce Norblina, gdzie w przestrzeniach Food Town odbędzie się wyjątkowy koncert akustyczny Pauli Romy.

Jak dostać się na pokład 

Aby dostać się na pokład retro busa wypełnij formularz na  https://musicboxpl.wixsite.com/dzwiekobus i wyślij do nas zdjęcie swojego ulubionego miejsca w Warszawie, a być może Twoją lokalizację odwiedzimy podczas przejażdżki retro busem! Jury konkursu wybierze najciekawsza zdjęcia.

Dodatkowo, osoby zaproszone na pokład, będą miały okazję wygrać smartfon motorola razr 40.  Zadaniem podczas przejazdu retro busem, będzie zrobienie i umieszczenie na swoim profilu na portalu Instagram zdjęcia relacjonującego podróż wraz z oznaczeniem profilu @motorolapolska Najciekawsze zdjęcie zostanie nagrodzone tym wyjątkowym smartfonem!