Premiera spektaklu "Salon odnowy"

22.12.2021 13:26
Premiera spektaklu "Salon odnowy"

Wspólnie z dwoma niezadowolonymi z życia mężczyznami trafią Państwo do nietypowego Salonu Odnowy, prowadzonego przez tajemniczą i nieco ekscentryczną kobietę. Za pomocą różnych zabiegów próbuje ona przywrócić obu panom wiarę w sens życia.
Cała historia przepełniona jest humorem oraz zabawnymi zwrotami akcji, podczas której występują również elementy interakcji z publicznością. W klientów salonu wcielą się Michał Milowicz oraz Artur Dziurman.

Premiera spektaklu komediowego "Salon Odnowy" już 17 stycznia 2022 roku na scenie Monopolis w Łodzi.

plakat

Od Reżysera:

Wszystkich, którzy interesują się teatrem i lubią się w nim dobrze bawić, bardzo serdecznie zapraszam na spektakl komediowy zatytułowany

SALON ODNOWY

Sztuka opowiada o dwóch niezadowolonych z życia mężczyznach, w dojrzałym wieku. Trafiają oni do Salonu Odnowy, prowadzonego przez tajemniczą, piękną kobietę, której życie również nie rozpieszczało. Za pomocą różnych zabiegów, próbuje ona przywrócić obu panom wiarę w sens życia. Cała historia przepełniona jest humorem oraz zabawnymi zwrotami akcji. Występują w niej również elementy interakcji z publicznością. Aktorzy bawią się z widzami, nie naruszając jednak granic ich prywatności. Atmosferę spektaklu podkreślają przebojowe i nieco żartobliwe piosenki, śpiewane przez właścicielkę salonu. Cały spektakl trwa 90 min i nie ma w nim przerwy. Na scenie wystąpią: Ewa Lorska lub Kamila Klimczak, Artur Dziurman oraz Michał Milowicz. Muzykę do piosenek skomponował Piotr Klimek, a ja całość napisałem i wyreżyserowałem. Na spektaklu będę również obecny, aby z całą odpowiedzialnością zagwarantować Państwu rozrywkę na najwyższym poziomie. Będzie mi bardzo miło gościć Państwa w dniu 17. stycznia w przestrzeni teatralnej Monopolis w Łodzi.

Pozdrawiam serdecznie,
Grzegorz Matysik

Bilety do nabycia:

https://biletyna.pl/.../Salon-Odnowy-w-rez-Grzegorza.../Lodz