Puchar Reksia - już 5 lutego!

30.01.2023 07:13

Kończą się zapisy na największe zawody narciarskie dla dzieci! Puchar Reksia po raz kolejny startuje 5 lutego.

Puchar Reksia - już 5 lutego!

 

            11 Narciarski Puchar Reksia zostanie rozegrany na dwóch trasach, krótszej dla młodszych narciarzy, dłuższej dla bardziej zaawansowanych. Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymają atrakcyjne pakiety startowe, a w nich kamizelkę z numerem startowym, kubek, pamiątkowy medal oraz upominki od sponsorów. Czekają też na nich gorący i słodki poczęstunek. W trakcie zawodów prowadzone będą zabawy na śniegu, animacje, gry z nagrodami. Na najlepszych w swoich kategoriach wiekowych zawodników czekają puchary oraz wartościowe nagrody.

 

            11 Narciarski Puchar Reksia rozgrywany jest pod patronatem pana Jarosława Klimaszewskiego Prezydenta Miasta Bielska-Białej oraz pani Heleny Filek-Marszałek Prezes Fundacji Reksia. Honorowym patronatem zmagania młodych narciarzy objął Minister Sportu i Turystyki. Po raz pierwszy w jedenastoletniej historii Pucharu Reksia patronat nad Narciarskim Pucharem Reksia objął Polski Związek Narciarski.

Zapisy on-line na 11 Narciarski Puchar Reksia powoli się kończą. Już tylko do niedzieli 30 stycznia chętni będą mogli wpisać się na listę startową zawodów przy pomocy portalu www.pucharreksia.pl. Ze względów organizacyjnych nie jesteśmy w stanie przedłużyć zapisów właśnie tą drogą. Dla tych wszystkich, którzy zdecydują się na udział w Pucharze Reksia w ostatniej chwili będzie możliwość dopisania się listy startowej  jeszcze w dniu 4 lutego podczas wydawania numerów startowych (w Gemini Park w godzinach 16.00-19.00) oraz w dniu zawodów (w godzinach 7.30 – 8.30). Oczywiście pod warunkiem wolnych miejsc.- mówi Agnieszka  Ściera-Pytel rzecznik prasowy Pucharu Reksia. Jesteśmy też optymistami, jak chodzi o pogodę. Na tę chwilę nie przewidujemy zmiany miejsca rozgrywania zawodów, choć oczywiście i taką ewentualność bierzemy pod uwagę. Stokiem zapasowym tak, jak w poprzednich latach, jest Stok Siglany w Wiśle.