PupiLove Targi w Gdańsku

23.02.2023 10:31

Już w niedzielę 26 lutego w Gdańsku odbędzie się kolejna edycja wydarzenia PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów.

PupiLove Targi w Gdańsku

Wydarzenie odbędzie się w Galerii MORENA. Zapraszamy z Waszymi pupilami (wstęp wolny).

PupiLove – co to takiego?

PupiLove to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będziecie mogli odwiedzić tu stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. Na jednym ze stoisk spotkacie u nas ekipę ze schroniska „Sopotkowo”. Nasze PupiLove Targi to doskonała okazja aby wesprzeć tę inicjatywę i poprawić los czworonogów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove w Gdańsku odbędą się w niedzielę 26 lutego na terenie Galerii MORENA.

Wydarzenie możecie odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00.

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych i odwiedź PupiLove Targi!