PupiLove Targi w Katowicach

23.05.2023 13:28

Już w niedzielę 28 maja odbędzie się w Katowicach kolejna edycja imprezy PupiLove Targi , podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.

PupiLove Targi w Katowicach

Wydarzenie odbędzie się na terenie Galerii Libero.

Zapraszamy z Waszymi pupilami (wstęp wolny).

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

Konkurs z nagrodami

Wszystkich odwiedzających imprezę zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców. Szczegóły na naszym Instagramie (@pupilovetargi).

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi wspieramy również zwierzęta potrzebujące pomocy. To doskonała okazja aby wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Katowicach odbędą się w niedzielę 28 maja na terenie Galerii Libero. Targi możecie odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00.

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych i odwiedź PupiLove Targi.