PupiLove Targi w Łodzi

17.02.2020 16:49

Już w najbliższą niedzielę 23 lutego odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można kupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów.

PupiLove Targi w Łodzi

Wydarzenie odbędzie się w kuluarach hali MOSiR w Łodzi przy

ul. ks. Skorupki 21 (obok Expo Łódź, wejście od Al. Politechniki)

 

 

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi w Łodzi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

PupiLove Targi  to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.  Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia

i suplementacji naszych pupili.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. Na jednym ze stoisk spotkacie u nas ekipę z „Kotyliona” - Fundacji Międzynarodowy Ruch na Rzecz Zwierząt Viva. Nasze PupiLove Targi to doskonała okazja aby wesprzeć tę inicjatywę i poprawić los czworonogów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Łodzi zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również sesja fotograficzna dla przyprowadzonych przez właścicieli czworonogów, aby ich właścicieli otrzymali gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Łodzi odbędą się w niedzielę 23 lutego 2020 w kuluarach hali MOSiR w Łodzi przy ul. ks. Skorupki 21 (obok Expo Łódź, wejście od Al. Politechniki).

Imprezę możecie odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00, wstęp bezpłatny.

 

 

Zabierzcie pupila, zaproście znajomych

i koniecznie odwiedźcie PupiLove Targi !

 

Wstęp wolny!

Przeczytaj więcej