PupiLove Targi w Łodzi

13.04.2023 14:34

Już w niedzielę 16 kwietnia odbędzie się w Łodzi kolejna edycja imprezy

, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.

PupiLove Targi w Łodzi

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

 

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

 

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi wspieramy również zwierzęta potrzebujące pomocy. To doskonała okazja aby wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

 

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila. Na sesję zapraszamy w godz. 13-15.

 

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Łodzi odbędą się w niedzielę 16 kwietnia na terenie Centrum Handlowego PORT ŁÓDŹ. Targi możecie odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00.

 

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych

i odwiedź PupiLove Targi.