PupiLove Targi w Olsztynie

30.09.2019 12:32

Już w niedzielę 6 października 2019 odbędzie się kolejna edycja imprezy PupiLove Targi w Olsztynie, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów i ich właścicieli.

PupiLove Targi w Olsztynie

Zapraszamy do Galerii BWA w Olsztynie przy Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38 (budynek Planetarium).

Można też zabrać swojego pupila! WSTĘP WOLNY!

Imprezę objął Patronatem Honorowym Prezydent Olsztyna Piotr Grzymowicz.

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będzie można odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

PupiLove Targi to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków. Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

Pomagamy

Podczas wydarzenia PupiLove Targi będziemy wspierać zwierzęta potrzebujące pomocy. Dlatego będziemy gościli organizację działającą lokalnie na rzecz poprawy losu czworonogów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również sesja fotograficzna dla przyprowadzonych przez właścicieli czworonogów, aby ich właścicieli otrzymali gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Olsztynie odbędą się w niedzielę 6 października 2019 w Galerii BWA w Olsztynie przy Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38 (budynek Planetarium).

Imprezę możecie odwiedzić od godziny 11:00 do 17:00.

WSTĘP WOLNY.

Przeczytaj więcej