PupiLove Targi w Poznaniu

05.03.2020 11:41

Już w niedzielę 8 marca odbędzie się w Poznaniu kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.

PupiLove Targi w Poznaniu

Wydarzenie odbędzie się w budynku BIOCENTRUM Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Dojazd 11 w Poznaniu. Zapraszamy z Waszymi pupilami (wstęp wolny).

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

L2

PupiLove Targi  to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.  Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Poznaniu zostanie  przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

K2

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Poznaniu odbędą się w niedzielę 8 marca w budynku BIOCENTRUM Uniwersytetu Przyrodniczego przy ul. Dojazd 11 w Poznaniu.

Targi możecie odwiedzić od godziny 11:00 do 17:00.

Jeśli macie zamiar wybrać się na nie samochodem, to czeka na Was bezpłatny parking.

 

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych

i odwiedźcie PupiLove Targi.

Przeczytaj więcej