PupiLove Targi w Warszawie

02.12.2019 12:34

W sobotę i niedzielę 7-8 grudnia zapraszamy na kolejną, tym razem świąteczną edycję PupiLovych Targów w Warszawie. Impreza odbywa się w ramach 12. edycji wydarzenia „Slow Weekend - Kupuj Lepsze Prezenty”, więc znajdziecie tu tysiące pomysłów na wyjątkowe i niebanalne prezenty dla czworonogów oraz ich właścicieli. WSTĘP WOLNY!

PupiLove Targi w Warszawie

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi w Warszawie to wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć, przymierzyć i kupić.

PupiLove Targi  to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków.  Elementem tej ogólnopolskiej kampanii targowej jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

Pomagamy

Podczas wydarzenia PupiLove Targi będziemy wspierać OTOZ Animals - Inspektorat Warszawa (Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Zwierząt), działające na rzecz poprawy losu czworonogów, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi w Warszawie zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców.

Gdzie i kiedy?

Data:  PupiLove Targi w Warszawie odbędą się 7-8 grudnia 2019 w ramach 12 edycji wydarzenia „Slow Weekend - Kupuj Lepsze Prezenty”.

Adres: Warszawa Hale na Mińskiej 65 (warszawska Praga, zbieg ulic Mińskiej i Chodakowskiej).

Godziny: 11.00 – 19.00 (sobota i niedziela)
- WSTĘP WOLNY
- WSTĘP ZE ZWIĘRZĘTAMI

Przeczytaj więcej