PupiLove Targi w Warszawie

06.09.2023 12:03

Już w niedzielę 10 września odbędzie się w Warszawie kolejna edycja imprezy PupiLove Targi, podczas której będzie można zobaczyć i zakupić najróżniejsze psie oraz kocie akcesoria i produkty.

PupiLove Targi w Warszawie

Wydarzenie odbędzie się na terenie Galerii MŁOCINY.

Zapraszamy z Waszymi pupilami (wstęp bezpłatny).

PupiLove Targi – co to takiego?

PupiLove Targi to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Podczas targów będziecie mogli odwiedzić stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove Targi zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Pomagamy

Podczas wydarzenia Pupilove Targi wspieramy również zwierzęta potrzebujące pomocy. To doskonała okazja aby wspólnie z działającą lokalnie organizacją poprawić los zwierzaków, którym nie dane było żyć w domach kochających właścicieli.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

Gdzie i kiedy?

PupiLove Targi w Warszawie odbędą się w niedzielę 10 września na terenie Galerii MŁOCINY (poziom „0”).

Targi możecie odwiedzić w godzinach 11:00 - 17:00.

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych i odwiedź PupiLove Targi.