PupiLove w Bielsku-Białej

19.06.2020 11:22

Już w niedzielę 28 czerwca w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna edycja wydarzenia PupiLove, podczas której będzie można zobaczyć oraz zakupić najróżniejsze akcesoria i produkty dla czworonogów.

PupiLove w Bielsku-Białej

Wydarzenie odbędzie się w Galerii GEMINI PARK. Zapraszamy z Waszymi pupilami (wstęp wolny).

PupiLove – co to takiego?

PupiLove to lokalne wydarzenie skierowane do wszystkich właścicieli oraz miłośników psów i kotów. Będziecie mogli odwiedzić tu stoiska wielu małych firm i manufaktur, które z pasją tworzą m. in.: przepiękne smycze, szelki i obroże, maty samochodowe, posłania, ubranka i kocyki, bandanki i zabawki, smakołyki, kosmetyki oraz inne akcesoria dla psów, kotów i ich właścicieli. Wszystko w jednym miejscu, a co najważniejsze można je obejrzeć, dotknąć i kupić.

PupiLove to projekt ogólnopolski o charakterze road show połączonego ze sprzedażą. Naszym celem jest pokazywanie i promowanie polskich projektantów, wytwórców i dystrybutorów designerskich, niebanalnych produktów oraz akcesoriów dla zwierząt domowych. Będziemy wspierać także artystów, których działania są związane ze światem zwierzaków. Elementem tej ogólnopolskiej kampanii jest edukacja dotycząca zasad posiadania, nauki, treningu, pielęgnacji, żywienia i suplementacji naszych pupili.

 

L1

Konkurs z nagrodami

Wśród odwiedzających PupiLove zostanie przeprowadzony konkurs, którego laureaci otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe ufundowane przez wystawców biorących udział w wydarzeniu.

Sesja fotograficzna

Podczas wydarzenia zorganizowana będzie również mini - sesja fotograficzna dla przyprowadzonych czworonogów, aby każdy właściciel mógł otrzymać gratis na pamiątkę profesjonalne portretowe zdjęcie swojego pupila.

targi

Gdzie i kiedy?

PupiLove w Bielsku-Białej odbędą się w niedzielę 28 czerwca na terenie Galerii GEMINI PARK.

Wydarzenie możecie odwiedzić od godziny 11:00 do 17:00.

Zabierz swojego pupila, zaproś znajomych i odwiedźcie PupiLove.

fot2
Przeczytaj więcej