Quebonafide ogłosił ostatnią trasę koncertową - Psycho Relations

22.10.2021 16:00
Quebonafide ogłosił ostatnią trasę koncertową - Psycho Relations

fot. Materiały partnera

W skrócie

Quebonafide potrafi zaskakiwać. O tym można było przekonać się niejednokrotnie. Tym razem zdecydował, że na przestrzeni kwietnia i maja 2022 roku, po raz ostatni wystąpi przed publicznością pod swoim artystycznym pseudonimem.

Choć nie wiadomo, jak potoczą się dalsze losy artysty, jedno jest pewne - trasa koncertowa Psycho Relations przejdzie do historii. Tych wydarzeń absolutnie nie można pominąć.

Siedem ostatnich koncertów

Zaplanowana trasa to siedem osobnych wydarzeń w największych polskich miastach. Możliwość obejrzenia na żywo Quebo z pewnością przyciągnie pod scenę rzeszę fanów. Przybyli słuchacze na pewno mogą liczyć na moc muzyki, która popłynie z każdym kolejnym bitem i ekspresyjnie wypowiedzianym wersem. Artysta na pewno dołoży wszelkich starań, by ostatnie wydarzenia spod szyldu Quebonafide na długo zapadły w pamięć przybyłych fanów. Bilety na trasę PSYCHO RELATIONS znajdziecie na: https://goingapp.pl/psychorelations

Na ten moment nie wiadomo, co może oznaczać deklaracja muzyka i jakie mogą być jej konsekwencje. Przez całą karierę trwającą od 2008 roku Quebo nie raz raczył szerokie grono publiczności swoją bezkompromisowością i szokował oryginalnością. Teraz jednoznacznie ciężko stwierdzić, co może oznaczać jego deklaracja. Z pewnością będzie to swego rodzaju pożegnanie postaci wielkiego formatu. Jeśli bowiem muzyk zdecydował się na odcięcie tego etapu swojej kariery, raczej nie należy spodziewać się rychłego powrotu do stylu tworzonej muzyki.

Quebo jako legenda

Quebonafide dla wielu jest żywą legendą polskiej sceny muzycznej. Na taki wizerunek zapracował podejmowanymi aktywnościami, w których znaczenie miały nawet najmniejsze detale. Solidna praca, którą włożył w pięć albumów studyjnych (wliczając Taconafide - Soma 0,5 mg) z pewnością będzie miała również wydźwięk podczas ostatnich siedmiu wydarzeń. Na pewno podczas nich nie zabraknie utworów dobrze znanych szerokiemu gronu publiczności, bo będzie to niejako okazja do zagrania niektórych kompozycji po raz ostatni.

Należy przyjąć, że Psycho Relations będzie trasą-pożegnaniem. Nie smutnym, ale dostarczającym wielu pozytywnych emocji. Dzięki obecności na koncertach będzie można walnie przyłożyć się do złożenia hołdu kultowej postaci polskiej sceny muzycznej. Kuba Grabowski po siódmym koncercie w ramach tej trasy przestanie być Quebonafide. Doprawdy trudno stwierdzić, jakie będą jego dalsze losy.

Obecność niemal obowiązkowa

Chyba już nikogo nie trzeba przekonywać, że po prostu warto przyjść na chociażby jeden z koncertów organizowanych w ramach tej wyjątkowej trasy. Z pewnością nie zabraknie na niej świetnej zabawy, miłości do muzyki i pełnej pasji artysty. To wszystko i jeszcze więcej czeka na fanów, którzy zdecydują się wybrać na jedno z zaplanowanych wydarzeń. Quebo, tak jak na każdej z dotychczasowych imprez, będzie chciał dać z siebie wszystko. Wiele jednak wskazuje, że fani zgromadzeni pod sceną, mogą liczyć na jeszcze większe zaangażowanie. W końcu jak żegnać to z przytupem. Nie pozostaje zatem nic innego, jak po raz ostatni zaprosić do wspólnej zabawy i udziału w tej wyjątkowej trasie. Do zobaczenia na koncertach!