Sąsiad potrzebny od zaraz

09.07.2019 14:53

Sąsiedzi z Pragi Północ! Kapitan Warszawa zaprasza Was na grę miejską, podczas której potrzebna będzie Wasza nieoceniona pomoc. Gra odbędzie się 14 lipca w godzinach 11:00-14:00 w Praskim Ogródku Sąsiedzkim przy Alei Solidarności 55. Liczymy na Was! Wydarzenie jest bezpłatne, obowiązują zapisy.

Sąsiad potrzebny od zaraz

fot. materiały promocyjne

Projekt Aktywna Rodzina – Kapitan Warszawa zaprasza do świata bajek zakłada integrowanie społeczności lokalnych podczas weekendowych gier miejskich i pikników. W tym roku motywem przewodnim zabaw będzie magiczny świat bajek. W prawie każdy weekend - od maja do października – rodziny spotykają się w różnych dzielnicach Warszawy i wspólnie z superbohaterem, Kapitanem Warszawa, przeżyją pasjonujące przygody, nabędą nową wiedzę, rozwiążą zagadki i poznają nowe miejsca w mieście. Wszystko to w rodzinnej atmosferze i bajkowej scenerii. Udział we wszystkich wydarzeniach w ramach projektu Aktywna Rodzina jest bezpłatny.

Kolejna gra miejska w ramach projektu odbędzie się w jednym z najbardziej „sąsiedzkich” miejsc
w Warszawie – Praskim Ogródku Sąsiedzkim prowadzonym przez Dom Kultury TU Praga.

Czy pamiętacie dwóch szalonych sąsiadów z kreskówki, którzy potrafili poradzić sobie - w nietypowy zazwyczaj sposób - z każdym remontem i naprawą? Otóż wracamy do nich sercem i prosimy
o pomoc! Wasi sąsiedzi przeprowadzają wielki remont i jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, zabrakło im materiałów i narzędzi. Ostatnią nadzieją jesteście Wy - życzliwi sąsiedzi z Pragi Północ, którzy pomogą dokończyć renowację. Gwarantujemy super zabawę w sąsiedzkim gronie i atrakcyjne nagrody. Sąsiedzi, wszystkie ręce na pokład!

AR 2019 - plakat 1
Przeczytaj więcej