Spotkanie z Izabellą Frączyk - autorką sagi „Śnieżna Grań”

20.02.2018 12:12

Lubicie białe szaleństwo? Kochacie czytać książki? Zatem nie może Was ominąć spotkanie z Izabellą Frączyk, autorką sagi „Śnieżna Grań” w nietypowej scenerii, jaką jest karczma Małe Ciche na stoku narciarskim o tej samej nazwie.

Spotkanie z Izabellą Frączyk - autorką sagi Śnieżna Grań

Powodem spotkania, które poprowadzi Agnieszka Joniak, jest wydanie pierwszego tomu sagi „Śnieżna Grań”, pt. „Za stare grzechy”. Premiera dopiero 27 lutego, ale podczas spotkania będzie można zakupić przedpremierowe egzemplarze. 
To pełna humoru i wzruszeń opowieść o miejscu, gdzie mógłbyś być gościem, a najchętniej pozostałbyś na dłużej…

Rodzina Stachowiaków od wielu lat zarządza stacją narciarską na Podhalu. Rozległe interesy idą świetnie do chwili rodzinnego nieszczęścia. Rodzina musi stawić czoła nowej rzeczywistości, ponadto każdemu jej członkowi mocno komplikuje się życie osobiste. A wszystko to na tle wymagającego troski biznesu – czyli ukochanego pensjonatu Szarotka i popularnej stacji narciarskiej Śnieżna Grań.

Jak od kuchni wygląda prowadzenie dużego pensjonatu? Czy młodym i niedoświadczonym dzieciom powiedzie się kontynuacja interesu rodziców? I czy wśród codziennych obowiązków uda się im zatrzymać, żeby dostrzec to, co naprawdę ważne?
Witaj w Śnieżnej Grani! Pozwól sobie na lampkę grzanego wina przy kominku i spotkaj się z bohaterami wciągającej sagi.

„Za stare grzechy” to pierwszy tom nowego cyklu Izabelli Frączyk.

Poniżej link do wydarzenia na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/192529598165972/