Świętuj Światowy Dzień Pluszowego Misia razem z Aura Centrum Olsztyna

21.11.2017 12:16

Na listopadowy warsztat z cyklu Soboty z Abecadłem, oprócz duetów dziecko-rodzic, zapraszamy nowych, wyjątkowych uczestników – pluszowe misie! Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia motywem przewodnim spotkania, które odbędzie się 25 listopada, będą właśnie misiowe gry i zabawy.

Świętuj Światowy Dzień Pluszowego Misia razem z Aura Centrum Olsztyna

fot. materiały promocyjne

Gdy za oknem ziąb i chłód, na myśl o pluszowym przyjacielu od razu robi się cieplej. Ile ciekawych gier i zabaw z ukochanymi misiami można zorganizować dla najmłodszych, przekonają się uczestnicy warsztatów Soboty z Abecadłem już 25 listopada br. Od godz. 10.00 do 14.00 wspólnie z animatorami najmłodsi, ich rodzice i pluszaki będą czytać misiowe czytanki, zajrzą do kącika plastycznego Misia Uszatka i spróbują rozszyfrować zagadki i kalambury pod hasłem Co to za miś?. Dla najbardziej aktywnych maluchów przygotowano zabawy ruchowe z ponadczasowym dziecięcym hitem Stary niedźwiedź mocno śpi. Będzie także czas na to, by zajrzeć do Mobilnej Biblioteki, w której można wypożyczyć i zwrócić książki, a także dokonać zapisów do biblioteki Abecadło.

Ukochana przytulanka z dzieciństwa i towarzysz najlepszych zabaw – to dla wielu z nas właśnie miś. Nie bez powodu tyle o nim piosenek, rymowanek, książek. Ponieważ przedostatni w tym roku warsztat z cyklu Soboty z Abecadłem przypada w Światowy Dzień Pluszowego Misia, na spotkanie zapraszamy wszystkich uczestników z ich ukochanymi pluszakami – mówi Anna Gospodarek, dyrektor Aura Centrum.

Do udziału w warsztacie Soboty z Abecadłem zapraszamy dzieci w wieku od 4 do 10 lat, które mogą brać udział w spotkaniach wyłącznie pod opieką rodzica lub opiekuna prawnego. Warsztaty odbywają się raz w miesiącu, w sobotę w godzinach 10.00-14.00. Regulamin cyklu dostępny jest w biurze Administracji Aury Centrum.

Przypominamy też, że w listopadzie trwa ostatnia w tym roku kalendarzowym tura programu lojalnościowego dla uczestników cyklu warsztatów, organizowanych przez Aura Centrum Olsztyna i Bibliotekę Abecadło. Osoby obecne na spotkaniu 25 listopada otrzymają nowe naklejki, które przybliżą ich do otrzymania nagród – Karty Podarunkowej Aury do zrealizowania w sklepach na terenie centrum i biletów do kina Helios. A już za miesiąc, podczas ostatniego tegorocznego warsztatu, w ramach podsumowania całego cyklu, najbardziej wytrwałym uczestnikom programu lojalnościowego Aura Centrum wręczy dodatkowe niespodzianki.

plakat